Futbalový súboj vychádzajúci z obrazovky notebooku
Liga majstrov – 3 šlágre a dvojica Slovákov
24. októbra 2018
Predzápasová zostava Spartaka Trnava. Zdroj: instagram spartak_sk
V Trnave bez divákov, Bakoša i bez bodu
26. októbra 2018
Ukázať všetko

Výhodnejší celosezónny balík na Ligu majstrov

Predplatená karta k sledovaniu Ligy majstrov 2018/2019. Zdroj: zive.sk - Ján Trangel

 

V piatok 26. októbra 2018 začne spoločnosť Orange predávať výrazne lacnejší produkt pre sledovanie aktuálneho ročníka Ligy majstrov.

 

Stávka na istotu

 

Predstavitelia spoločnosti tak zvýhodňujú hlavne záujemcov, ktorí nemajú od operátora Orange Slovensko televízne služby. Chcú, aby sa k Lige majstrov dostalo, čo najviac jej skutočných záujemcov a fanúšikov. Aj bez toho, aby boli nútení meniť svojho doterajšieho televízneho operátora pod hrozbou pokút zo zrušenia viazanosti. Stavili na istotu a cena sa znižuje takmer dvojnásobne! Kde a za koľko si Slováci pozrú Ligu majstrov 2018/2019 odteraz?

 

Istá výhra

 

V posledný októbrový piatok tak začne predaj nového zvýhodneného balíka televíznej stanice Orange Sport. Jej obsahom je nielen najžiadanejšie vysielanie Ligy majstrov naživo, ale aj ďalšie športové udalosti z domácej a zahraničnej kuchyne.

Doterajšia cena predstavovala pre neklientov spoločnosti Orange 4 eurá za mesačný balík s unikátnym športovým obsahom. Alternatívou bola cena balíka za 1 deň v cene 2 eurá.

Výrazné zlacnenie a istú výhru predstavuje pre záujemcov nová predplatená karta. Fyzicky bude karta dostupná na pobočkách spoločnosti Orange. Odo dňa aktivácie bude dostupná s plnohodnotným obsahom do 30. júna 2018. Výsledná cena karty predstavuje 19 eur odo dňa aktivácie.

Po prepočte tak záujemcovia ušetria od 7 do 13 eur, čo znamená ušetrenie viac ako 40%. Počet takýchto kariet na pobočke je však limitovaný počtom 5 000 kusov. Nemusí to však byť konečný počet, ktorý bude v napokon v ponuke. Kde môžete začať sledovať?

 

Pravidlá Ligy majstrov pre divákov

 

Je jasné, že hlavným artiklom produktu televíznej stanice je Liga majstrov. Pravidlá pre jej sledovanie na Slovensku boli jasné od augusta 2018, kedy sa spoločnosť Orange stala výhradným vlastníkom práv na Ligu majstrov pre Slovensko na najbližšie tri sezóny. V spolupráci so spoločnosťou O2 Czech Republic sa snažia priniesť najkvalitnejší svetový futbal pre širokú verejnosť. Nielen pre doterajších klientov.

V platnosti zatiaľ zostávajú aj možnosti predplatiť si denné i mesačné balíky prostredníctvom SMS v cene 2, resp. 4 eurá. Pri zaslaní SMS s textom SPORT DEN alebo SPORT MESIAC na číslo 8866 záujemca získa potvrdzujúcu SMS s prihlasovacími údajmi.

Konečným výstupom tak je kvalitný športový obsah pre diváka a športového fanúšika, ktorý si pozrie prostredníctvom počítača v prehliadači alebo cez mobilnú aplikáciu Orange TV. Či už pôjde o používateľa Androidu alebo operačného systému iOS. Na stránke spoločnosti si ich môžete stiahnuť v oboch verziách.

 

Pridaná hodnota za nižšiu cenu

 

Ak si predstavíme majoritnú skupinu záujemcov o Ligu majstrov, potrebuje si predplatiť od 26. októbra  2018 v mesačných alebo denných intervaloch 26 eur pre jej pravidelné sledovanie. Liga majstrov aj s úspešnými Slovákmi v jednotlivých tímoch je jednoznačným lákadlom. Ponúkaná suma v podobe predplatenej fyzickej karty je preto určite výhodou.

Kto si chce dopriať kvalitný športový balík k sledovaniu, tak ponuka Orange za 19 eur je spoľahlivou voľbou. Aj vďaka spolupráci s českou O2 TV, športový obsah dopĺňa aj slovenská a česká najvyššia futbalová súťaž, najvyššia česká hokejová liga, populárna basketbalová Euroliga, či zápasy atraktívne zápasy bojových umení MMA. Nechýba ani lokálny športový obsah Bayern TV a Český fighting.

Zástupcovia rôznych športov v akcii

 

Zostrihy Ligy majstrov

 

Pre fanúšikov Ligy majstrov, ktorí nemajú predplatenú službu Orange Sport je tak na Slovensku oficiálne dostupná verzia populárnych zostrihov z odohraných zápasov Ligy majstrov. Vždy v aktuálny deň po odohraní hracieho kola, v utorky a v stredy, ponúka televízna stanica Dajto pozápasové prehľady od 23 hodiny.

 

Foto: Predplatená karta k sledovaniu Ligy majstrov 2018/2019. Zdroj: zive-azet.sk – Ján Trangel