Tešiaci sa muž
V Premier League padol bradatý rekord
24. apríla 2019
Dvaja muži pri podávaní si rúk. (Zinedine Zidane a Pepe Bordalás)
Getafe privíta v mestskom derby Real Madrid – preview
25. apríla 2019
Ukázať všetko

Veľavravné derby v Manchestri o titule v Premier League

Dve tváre v popredí. Preview pred futbalovým zápasom

Zápas na Old Trafford medzi Red Devils a Citizens bude ostro sledovaným zápasom na celom svete. Fanúšikovia Liverpoolu si 24. apríla prezlečú „kabáty“ a budú fandiť United. Práve po manchesterskom derby môže Liverpool FC zostať na čele a mať osud vo vlastných rukách.

Tipuj Premier League

Derby nemá favorita

Už 178. mestské derby môže opäť potvrdiť nepísané pravidlo. Oba tímy si zažili sklamanie pri vypadnutí z Ligy majstrov a každý z nich hrá o veľa v záverečných 4 kolách Premier League. Červení diabli útočia na priamu kvalifikáciu do Ligy majstrov a Citizens súperí na diaľku s The Reds o titul a obhajobu vlaňajšieho prvenstva.

6.00 – 4.50 – 1.53

Pohľad na kurzy napovedá, kde je priorita. Favorit je jasný. Ale nezdá sa vám kurz na domácich privysoký? Pre domáceho kouča Ole Gunnara Solskjaera to bude zápas o prinavrátenie formy z času nástupu na lavičku United. Citizens ťahajú sériu výhier a stále majú vo svojich rukách obhajobu titulu.

United inkasovali už rekordných 11 zápasov v rade od roku 1998 v Premier League. Navyše 48 obdržaných gólov je tiež rekordných za viac ako 40 rokov. Predĺžia Citizens túto šnúru v mestskom derby a preskočia na diaľku Liverpool FC v boji o titul od 21:00?

Bilancia mestských derby

Historicky úspešnejší sú hráči United. Pozitívna bilancia v ich prospech vyzerá takto: 73 – 52 – 52.

Náš tip

S ohľadom na prestíž duelu a nastavené kurzy, volíme neprehru United v hendicepe +1 v kurze 1.81. Pri prehre domácich o jeden gól sa tipujúcemu vracia vklad. Prajeme príjemný večer s najlepším svetovým futbalom aj v spoločnosti DoubleStar Bet.