Tešiaci sa hokejista Slovenska.
HK Dukla Trenčín s reprezentačnými posilami
1. mája 2019
Pravidlá a podmienky súťaže „Zájazd na 3 zápasy NHL do New Yorku“
3. mája 2019
Ukázať všetko

Súťaž o zájazd na 3 zápasy NHL do New Yorku

Súťaž o zájazd na 3 zápasy do New Yorku

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa po druhýkrát vracajú na Slovensko v roku 2019. Očakávania od našich hráčov sú oproti rokom spred dekády určite triezvejšie. No príchod viac ako 75%  možných posíl z NHL je nádejný a vracia hokejový impulz domácim fanúšikom.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji

Práve pre vás, fanúšikov hokeja,  sme si k majstrovstvám sveta pripravili prekvapenie s parádnou odmenou. Kto by sa nešiel pozrieť na zápasy najlepšej ligy sveta, ktorá je každoročne zdrojom veľkého množstva hviezdnych hokejistov pre MS v hokeji. Neváhajte a zapojte sa do súťaže.

Súťaž o lístky na NHL

V rámci spestrenia hokejového šialenstva máme pre vás prichystanú súťaž, ktorá sa rozbieha už 3. mája 2019. Zapojiť a získať tak šancu na výhru máte však až do finálového zápasu 26. mája 2019 v Bratislave. Preto neváhajte, registrovaní tipujte MS v hokeji a noví hráči registrujte sa a osviežte si 83. domáci šampionát tiketom. Budete zaradení o skvelú výhru – zájazd na 3 zápasy NHL v novom ročníku 2019/2020 podľa vzájomnej dohody výhercu a organizátora súťaže. Bližšie informácie o súťaži o zájazd na 3 zápasy NHL nájdete v PRAVIDLÁCH pre súťaž „Zájazd na 3 zápasy NHL do New Yorku“.

Princíp súťaže

  • Súťaž je vyhlásená na blogu spoločnosti DoubleStar bet a v príspevku publikovanom administrátormi na oficiálnej facebookovej stránke spoločnosti DoubleStar Bet. Súťaž je realizovaná v podobe úloh, ktorú musia účastníci súťaže splniť.
  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci registrovaní používatelia stávkovej kancelárie DoubleStar Bet a klienti, ktorí podajú stávku spĺňajúcu náležitosti súťaže, na ktorejkoľvek „kamennej“ pobočke DoubleStar Bet.
  • Podmienkou je uzatvorenie minimálne jedného tiketu v hodnote min. 10 EUR do 26.5. 2019.
    Súťažiaci môžu svoju šancu na výhru zvýšiť: Do losovania je hráč zaradený za každý deň tipovania počas trvania súťaže iba raz, max. teda 24 krát (24 dní x 1 tiket).
  • Účastníci súťaže, ktorí podajú stávku online, sú zaradení do súťaže automaticky. Pokiaľ účastník súťaže nechce byť zaradený do súťaže, zašle na adresu sutaz@doublestarbet.sk správu o odmietnutí súťaže.
  • Účastníci súťaže, ktorí podajú stávku na „kamennej“ pobočke, odfotia svoj tiket a pošlú ho na sutaz@doublestarbet.sk spolu so svojimi kontaktnými údajmi. Tipovať v „kamennej“ pobočke DoubleStar môžete až od štartu šampionátu 10. mája 2019. Pre zvýšenie šancí je lepšie staviť si online už týždeň pred MS.
  • O výsledku súťaže, resp. o výhercovi rozhodne losovanie.
  • Losuje sa 27.5. 2019, výherca bude zverejnený na blogu a v príspevku na fb DoubleStar Bet.

Držíme všetkých tipujúcim v DoubleStar Bet  a fanúšikom hokeja palce. Nech si spolu s nami užívajú skvelú atmosféru v hokejovej republike 2019.