Tenisové kurty v Indian Wells
11 faktov pred tenisovým Indian Wells 2019
6. marca 2019
DoubleStar Bet na ľade.
DoubleStar Bet na ľade Dukly Trenčín pred play-off
7. marca 2019
Ukázať všetko

Súperky Sloveniek v Indian Wells

Usmiate slovenské tenistky pred turnajom v Indian Wells.

Tenisový turnaj v južnej Kalifornii otvára svoje brány v hlavnej súťaži už 6. marca 2019. Skvelý ranking Sloveniek ich posunul priamo do prvého kola, bez potreby kvalifikácie. Aké súperky ich čakajú?

Ponuka Indian Wells

Slovenská jednotka ako nasadená

Dominika Cibulková má ako jediná z našich voľný žreb v prvom kole. Jej súperka vzíde z duelu Bianca Andreescu vs. Irina Camelia Begu. Slovenka nasadená ako číslo 32 tu vlani podľahla mladej hviezdičke z USA Amande Anisimovej vo dvoch setoch. Predpokladáme favorizovanie Dominiky aj v druhom kole proti Kanaďanke alebo Rumunke. Ako zvládne túto rolu zistíme už v tretí hrací deň hlavnej súťaže pravdepodobne 8. marca 2019.

Slovenky z Košíc na kurte v rovnakom čase

Viktória Kužmová (43. vo WTA rankingu) sa stretne v prvom kole hracieho dňa s Číňankou Shuai Zhang, svetovou hráčkou číslo 40. Nastupuje v úlohe miernej outsiderky 6. marca od 20:00. Aktuálny kurz na zápas nájdete v kompletnej tenisovej ponuke Indian Wells a od 20:00 samozrejme v LIVE položke s množstvom príležitostí k zápasu. Rodáčku z Košíc v tom istom čase na kurte dopĺňa iná Košičanka. Anna Karolína Schmiedlová nastupuje v podobnej kurzovej situácii s domácou Lauren Davis. Slovenke v tomto prípade veríme viac ako napovedajú kurzy. Pozícia v rankingu je jednoznačná v prospech Anny Karolíny. Neznamená to však všetko. Veľa môže spraviť domáce prostredie 199. hráčky WTA.

Kidsday pred Indian Wells 2019

Anna Karolína Schmiedlová na Kidsday pred Indian Wells 2019. Foto: bnpparibasopen

Poslednou zo Sloveniek, ktorá sa predstaví v prvom kole je Magdaléna Rybáriková. Čaká na ňu Nemka Tatiana Malek. 69. hráčka WTA je opäť miernou favoritkou oproti Slovenke na 74. mieste v rankingu. Zápas je naplánovaný po polnoci stredoeurópskeho času.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Úžasný tím☝️👌 som na vás veľmi pyšná, dúfam, že ešte veľa takýchto fedcupov dáme😀

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Karolina (@akschmiedlova),

Za mužov háji slovenské farby Lukáš Lacko. Nastupuje v poslednom kole kvalifikácie proti Radu Albotovi, ktorí zaznamenal vynikajúci týždeň na okruhu ATP a potešil domácich fanúšikov tenisu unikátnym víťazstvom na turnaji v Delray Beach. Lukáš v pozícii outsidera môže prekvapiť v kurze @3.50+.

Veríme, že nás tenistky v Indian Wells potešia, vylepšia si osobný ranking a hlavne predvedú tie pravé športové emócie pre športových fanúšikov na Slovensku. V ponuke DoubleStar Bet ich nájdete už teraz! Kto z tria Kužmová, Schmiedlová, Rybáriková podľa vás postúpi do druhého kola, kde už s istotou patrí Dominika Cibulková? Držíme palce počas necelých dvoch týždňov v južnej Kalifornii.

Foto: Usmiate slovenské tenistky pred turnajom v Indian Wells. Zdroj: ig @vikikuzmova