Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
7. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
20. mája 2019
Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
Štvrťfinále MS 2019 – pohľad Milana Bartoviča
23. mája 2019
Ukázať všetko

Štvrťfinále MS 2019 – pohľad Tomáša Starostu

Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji s poradovým číslom 83 dospeli k vyraďovačke. Máme pred sebou posledných 8 zápasov na turnaji. Najlepšie tímy podľa aktuálneho rankingu IIHF sa dostali do TOP 8.

Síce sa to očakávalo, ale podľa papierových predpokladov spred začiatku MS 2019, boli kandidátom na štvrťfinále aj slovenskí hokejisti. Výnimočný turnaj pre domácich tak skončil podobne ako vlani v Dánsku. Napriek kvalitným výkonom a dodržanému vysokému štandardu počas všetkých zápasov, smolné závery troch z nich odsúdili Slovensko na „zemiakové“ 9. miesto.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Vyhodnotenie 7. kola

Zápas Rakúska s Talianskom ako „tutovka“ na Rakúsko nevyšiel (3:3). Aj keď prejavená dôvera v góly Talianov slávila úspech. Tí napokon prekvapujúco vyradili susedov – Rakúšanov do nižšej divízie IA.

Jeden z najkvalitnejších duelov na šampionáte sa odohral medzi Českom a Švajčiarskom (5:4) s očakávaným vyšším počtom gólov ako 5,5 v kurze @2,61 dopadol na výbornú už v 29. minúte zápasu. Očakávaný strelec Michael Frolík sa presadil ešte o 2 minúty skôr.

Zápas Nórska s Lotyšskom (1:4) dopadol podľa predpokladov Tomáša Starostu v kurze @1,77. Posledný zápas skupinovej fázy už úspešný nebol. Švédsko v prestrelke podľahlo Rusku (4:7) a nezrodila sa očakávaná remíza.

Inšpirujte sa postrehmi a tipmi Tomáša Starostu – strieborného medailistu z MS 2012. Prajeme veľa šťastia vo štvrťfinálových tipoch.

🇨🇦 Kanada 🆚 🇨🇭 Švajčiarsko

23. mája 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Švajčiari sú síce nepríjemní a budú hrýzť, ale Kanada hrá skvelý hokej a postup si postráži.“

Tip: Strelec gólu #61 Mark Stone, postup Kanady (kurz v DoubleStar Bet @1,28)

🇷🇺 Rusko 🆚 🇺🇸 USA

23. mája 2019 – 16:15 ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Rusi sú silní a pokiaľ budú hrať ako doteraz, teda ako tím a nie individuálne, budú v prvej štvorke. Bude záležať aj na tom, kto dá prvý gól.“

Tip: Strelec gólu #86 Nikita Kučerov

🇫🇮 Fínsko 🆚 🇸🇪 Švédsko

23. mája 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„V severskom derby sú tabuľkovo lepšie postavení Fíni, ale ja som Švédov tipoval vysoko a svoj tip nezmením, veď napokon sú stále favoritom zápasu. Duel s Ruskom hodia tri korunky za hlavu a pôjdu ďalej.“   

Tip: #88 William Nylander dosiahne bod, postup Švédska (kurz v DoubleStar Bet 1,34)

🇨🇿 Česká republika 🆚 🇩🇪 Nemecko

23. mája 2019 – 20:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Ak by som si mal tipnúť na prekvapenie, asi by som ho videl v tomto zápase. Aj keď predsa len viac favorizujem Čechov. Bude záležať na tom, ako sa presadí ich prvý útok a či ustrážia Draisaitla.

Tip: Strelec gólu #26 Michal Řepík, tip na prekvapenie – postup Nemecka (kurz v DoubleStar Bet @4,79)

Dojem z výkonov Slovenska na MS 2019

„Myslím, že sme odohrali dobrý turnaj a na rozdiel od ostatných rokov som nikde nezachytil názory, že sme na niekoho nemali, naopak aj s tímami z takzvanej silnej šestky sme zakaždým odohrali vyrovnanú partiu. Presadili sa mladí hráči a myslím, že na budúce MS môžeme ísť oveľa sebavedomejší, ako sme chodili v posledných rokoch,“ zhodnotil výkon a postavenie Slovenska na domácom šampionáte hráč HK Dukla Trenčín Tomáš Starosta.

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.