Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
Štvrťfinále MS 2019 – pohľad Tomáša Starostu
23. mája 2019
Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
Semifinále MS 2019 – pohľad Milana Bartoviča
25. mája 2019
Ukázať všetko

Štvrťfinále MS 2019 – pohľad Milana Bartoviča

Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet

Slovenský hokej ukončil oslavu 90. narodenín symbolicky 9. miestom na domácich 83. MS v ľadovom hokeji. Šampionát ešte čaká 8 parádnych predstavení, ktoré vyvrcholia v nedeľu 26. mája 2019 zápasom o bronz a finále na ZŠ Ondreja Nepelu v Bratislave.

Slovenský hokej herne pookrial a aj napriek nesplnenému snu – zopakovať štvrťfinále spred 6 rokov, ukázal sympatickú tvár, ktorá to mohla a môže dotiahnuť ďaleko. Slovensko prehrávalo na šampionáte menej ako 30 minút, čo je pri odohraných 425 minútach ani nie 7% celkového času. Počas nich však prišlo o 47% ďalších možných bodov (10), ktoré chýbali v konečnom účtovaní.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Máme na čom stavať. Kanaďan Ramsay odviedol kus dobrej práce a všetci s napätím očakávame kam sa slovenský hokej bude uberať. Výnimočný turnaj pre domácich skončil rovnako ako pred rokom v Dánsku. Smolné závery troch zápasov spečatili konečné 9. miesto na domácich MS 2019.

Už od zajtra 23. mája sa na kongrese IIHF môže rozhodnúť o priamej kvalifikácii Slovenska na olympiádu. Stane sa tak v prípade, že sa odhlasuje príliš slabá konkurencieschopnosť domáceho tímu k ZOH 2022 v Pekingu.

Aj keď podľa všetkého už máme istotu povinnosti kvalifikácie, v ktorej sme nasadení ako č. 1 z pozície 9. najlepšieho tímu sveta. V kvalifikácii konajúcej sa v termíne september 2020 by sme mali organizovať turnaj skupiny, z ktorej víťaz sa do Číny kvalifikuje. Našimi súpermi bude Rakúsko, Bielorusko a kvalifikant z nižšej vetvy.

Vyhodnotenie 7. kola

Tesný, aj remízový stav o záchranu medzi Francúzskom a Veľkou Britániou predpokladal aj Milan Bartovič. Ani on však vypadnutiu Francúzska neveril. Po výsledku 4:3 po predĺžení v prospech ostrovanov sa s elitou minimálne na rok lúčia práve futbaloví majstri sveta. Tipy na zápas Fínska s Nemeckom priniesli prekvapenie. Škoda, že nie očakávané na počet gólov nižší ako 4, ale na výsledok v prospech Nemecka. Tí sa vďaka nemu vyhli vo štvrťfinále silným Rusom a možno si s nimi zopakujú finále z olympiády v Pyeongchangu 2018.

Zápas Slovenska priniesol predovšetkým rozlúčkovú atmosféru v každom smere. Pre tip na viac ako 5,5 gólu zostali len oči pre plač. Podobne ako sa lúčil s reprezentáciou Ladislav Nagy vo svojom 53. zápase na MS za Slovensko. Jeden z najkvalitnejších duelov posledného hracieho dňa v skupinách sa očakával v meraní síl Kanady a USA. Jednoznačne však vyznel výsledok aj výkon oboch tímov. Javorové listy si vďaka výhre 3:0 vybojovali triumf v skupine A a narazia na Švajčiarov. Remízový tip nášho hokejového ambasádora nebol v tomto prípade úspešný.

Inšpirujte sa postrehmi a tipmi Milana Bartoviča – strieborného medailistu z MS 2012. Prajeme mu veľa šťastia vo štvrťfinálových tipoch na MS 2019.

🇨🇦 Kanada 🆚 🇨🇭 Švajčiarsko

23. mája 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Zaujímavý zápas. Videl som tri zápasy Švajčiarska. Hrajú výborný hokej. Padne menej ako 4,5 gólu a napokon proti Kanade postúpia.“

Tip: Počet gólov 4,5 menej (kurz v DoubleStar Bet @2,76), tip na prekvapenie – postup Švajčiarska (kurz v DoubleStar Bet @4,08)

🇷🇺 Rusko 🆚 🇺🇸 USA

23. mája 2019 – 16:15 ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Od Američanov som čakal viac. Narazili na toho najťažšieho súpera a na turnaji skončia. Ovečkin sa presadí tretíkrát na turnaji.“

Tip: Výhra Ruska (kurz v DoubleStar Bet @1,48)

🇫🇮 Fínsko 🆚 🇸🇪 Švédsko

23. mája 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Fíni si skomplikovali situáciu v zápase s Nemeckom. Švédi potvrdia ofenzívnu silu a ovládnu severské derby.“   

Tip: Výhra Švédska (kurz v DoubleStar Bet 1,57), tip na strelca #92 Gabriel Landeskog

🇨🇿 Česká republika 🆚 🇩🇪 Nemecko

23. mája 2019 – 20:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Aj keď Nemci sú bojovní a defenzívne naladení spolu s Draisaitlom, Česi prakticky v domácom prostredí nezaváhajú a postúpia do semifinále. Zo strelcov sa presadí #23 Dmitrij Jaškin.

Tip: Výhra Českej republiky (kurz v DoubleStar Bet @1,38)

Pokračoval by si v spolupráci s doterajším koučom po MS 2019?

„Ja si myslím, že Craig Ramsay odviedol výbornú prácu. Herný prejav bol z našej strany výborný. Určite by som pokračoval v spolupráci s ním,“ reagoval Milan Bartovič na otázku spojenú s budúcnosťou nášho reprezentačného trénera, ak by to mal vo svojej moci práve on.

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.