Slovensko bude chýbať na ME v basketbale
ME v basketbale po 12 rokoch bez Slovenska
23. novembra 2018
Chorvátsko - víťaz Davis Cupu 2018
Davis Cup po druhýkrát pre Chorvátsko
27. novembra 2018
Ukázať všetko

Športové prenosy naživo

Športové prenosy naživo

 

Každý športový fanúšik si rád pozrie dobrý športový prenos kdekoľvek a kedykoľvek. Obmedzovať sa v tomto prípade nechce. Miest, kde nájsť atraktívny športový obsah je viacero. Pozrime sa niektoré z nich.

 

Platené služby

DIGI Sport
Orange Sport
Eurosport Player

 

Športové prenosy zadarmo

Formula 1
Šport z celého sveta
Športový program na jedinom mieste

 

Stávka na istotu

 

Platené služby k sledovaniu online prenosov nielen naživo sú určite jednoduchou a správnou voľbou. Kvalitný, pestrý a zaujímavý športový obsah ponúka množstvo operátorov pre športových fanúšikov.

 

DIGI Sport

 

Jedna z najpestrejších športových ponúk na domácom trhu patrí televíznej stanici DIGI Sport. Aj keď aktuálne prišla o lukratívnu Ligu majstrov, ktorá vypĺňa portfólio jej konkurenta v Orange Sport, stále je TOPkou vo vysielaní dvoch najpopulárnejších športov na svete. Správne, futbal a tenis tvoria gro jej obsahu. Živé prenosy z piatich najlepších futbalových líg sveta a najlepšie tenisové turnaje na okruhu ATP a WTA sú zárukou širokej základne fanúšikov DIGI Sportu. Nechýbajú tiež prenosy z motorizmu, cyklistiky, atletiky, dostihov a hlavne hokeja. Využiť jej služby môžete aj v mobilnej DIGI Go, káble, či satelit.

 

Orange Sport

 

Najatraktívnejším v tomto ohľade sa stávajú služby operátora Orange Slovensko. Najsledovanejšiu športovú súťaž, futbalovú Ligu majstrov, ponúka pre svojich klientov prostredníctvom ponuky prémiového balíka Orange Sport. Zadovážiť si ju môžete aj ako neklient operátora prostredníctvom zakúpenia denného, či mesačného predplatného prostredníctvom SMS, či celosezónneho balíka v podobe predplatenej karty. Futbalovú ligu majstrov a domácu najvyššiu futbalovú súťaž dopĺňajú zápasy slovenskej a českej hokejovej súťaže a atraktívne súboje v MMA. Sledovať ju môžete aj priamo vo svojom mobilnom zariadení.

 

Eurosport Player

 

Známe športové televízie patria k plateným kanálom. Všetky z nich ponúkajú svoje služby aj online. Nahliadnite na športový obsah každej z nich a vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Športový kanál Eurosport vo všetkých jej verziách (Eurosport 1, 2 a Eurosport News) ponúka Eurosport Player ako dodatočne platenú službu.

Využiť ho môžete k sledovaniu paralelne bežiacich duelov obľúbených udalostí. Vypichneme grandslamové tenisové turnaje, olympijské hry, či vybrané fázy futbalových majstrovstiev. Jednoduchým prepínaním volíte ktorýkoľvek z paralelne bežiacich stretnutí, či súbojov. Ich výhodou je tiež viacero kamier, možnosť sledovania štatistík podujatia. Využiť ho môžete aj pri celistvom podujatí, ako je napríklad populárna Tour de France.

 

Športové prenosy naživo na Eurosport Player

Náhľad na Eurosport Player v troch podobách.

 

Športové prenosy zadarmo

 

Existuje viacero externých odkazov na množstvo športových podujatí. Naživo, či v archívoch ich môžete nájsť na viacerých serveroch. Ponúkame vám niektoré z nich. Vďaka nim sa dostanete k športovému prenosu zdarma. Akým spôsobom ich môžete sledovať?

 

  • oficiálne stránky organizátora podujatia (napr. nižšie tenisové turnaje na itftennis, stolnotenisové prenosy ITTF)
  • youtube kanály
  • použitím softvéru k jeho plnohodnotnému sledovaniu (napr. sofascore)
  • registráciou na stránke vysielateľa prenosu (niektoré stávkové kancelárie)

 

Nájdete tu presmerovania na servery tretích strán, ktoré umožňujú dostať sa k prenosom naživo, z archívu alebo k prehľadu najbližšie vysielaných udalostí. Za ich obsah portály neručia. Takisto ich funkčnosť môže byť znížená resp. zúžená iba na niektoré z ponúkaných odkazov.

 

Ide o fanúšikovské portály, ktoré tieto odkazy na prenosy zadarmo sumarizujú práve pre zanietencov športu. Fakt, že zgrupujú široké spektrum športových prenosov zdarma, však má aj nevýhodu v množstve nežiadúcej reklamy a externých odkazov. Niektoré z nich vyžadujú registráciu k sledovaniu prenosu naživo. Na opačnej strane je pridanou hodnotou ponúkaný športový obsah naviac.

 

Kde ich nájsť?

 

Formula 1

 

Seriál sezóny 2018 má už svojho víťaza a fanúšikov čaká posledná časť seriálu F1 Grand Prix. Práve Veľkú cenu v Abu Dhabi na okruhu Yas Marina 25. novembra 2018 odsúťaží Lewis Hamilton ako čerstvý majster sveta 2018.Sledovanie F1 je určite zaujímavým a lákavým podujatím pre fanúšikov motoršportu. Živé prenosy najpopulárnejšieho motoristického športu sú pre vás zadarmo spolu s aktuálnym obsahom a novinkami zo sveta F1. Buďte v Dubaji pri oslave konca sezóny F1 GP 2018. Nájdete tu 6 rôznych odkazov, kde sa dostanete k sledovaniu F1 naživo. Niektoré však obsahujú celý repertoár aktuálnych športových podujatí, prehľadne rozdelených podľa športu, času a následne aj spôsobov vysielania.

 

Šport z celého sveta

 

Ďalším šikovným serverom doplneným krátkymi novinkami zo sveta populárneho športu je český portál so živými prenosmi. Čo tu nájdete?

 

  • Športové prenosy z celého sveta
  • Livesport
  • Živé výsledky
  • Záznamy a zostrihy gólov
  • Highlighty zápasov
  • Aktuálne športové novinky vo forme – „Rýchlovky“

 

Väčšina prenosov je ponúkaná známymi stávkovými kanceláriami, ktoré pre ich sledovanie vyžadujú registráciu. No nájdete tu aj odkazy na populárne športy, ktoré registráciu nevyžadujú. Rozmanité športy aj mimo našich končín ako rugby, či baseball sú tiež dostupné na voľných odkazoch.

 

Vyskúšajte aj alternatívny portál v slovenskom jazyku ponúkajúci množstvo odkazov na športové prenosy naživo. Okrem iného zahŕňa aj 10 odkazov na známe televízne stanice so športovým obsahom. Platia preň vyššie uvedené fakty. Sumár a možnosť sledovania najpopulárnejších športových prenosov naživo je jeho hlavnou devízou. Veľa z nich je dostupných zadarmo aj bez registrácie.

 

Športový program na jedinom mieste

 

Kde nájdete športový obsah pokope? Vyskúšajte portál internetovej televízie Telkač.sk. Vertikálny stĺpec prehľadne zobrazí aktuálne vysielanie vami zvolených staníc. Internetová televízia je doplnená šikovným obsahom aj pre dospelých v prípade, že si budete chcieť od športových programov na chvíľu oddýchnuť.