Finále MS 2019 – pohľad Milana Bartoviča na záver šampionátu
26. mája 2019
Ukázať všetko

Semifinále MS 2019 – pohľad Tomáša Starostu

Zahrá si Fínsko o zlato ako počas MS v hokeji na Slovensku v roku 2011? Pred nami sú posledné 4 zápasy MS 2019.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Rusko, Fínsko, Kanada a Česká republika sú kandidátmi na 3 cenné kovy. Všetci  si zabezpečili postup vo svojich domovských skupinových stánkoch. Práve presun tímov po skupinovej fáze sa stal osudným USA, Švajčiarsku, Švédsku a Nemecku.

Pre semifinále tak prvýkrát a naposledy na MS 2019 prichádzajú na súťažný zápas do Bratislavy hokejisti Kanady a Fínska, aby vyzvali Českú republiku, resp. Rusko. Komu z nich zostane v rukách Čierny Peter? Rozhodne sa v posledný májový víkend 2019.

Vyhodnotenie štvrťfinále

Ako dopadli štvrťfinálové tipy Tomáša Starostu?

„Švajčiari budú hrýzť,“ znela časť Tomášovej predikcie zápasu, ktorý dopadol presne podľa jeho slov. Kanada po dráme a výhre 3:2 po predĺžení postúpila v kurze @1,28 a presadil sa aj Mark Stone ako strelec gólu.

Aj druhá tutovka bola v podaní trenčianskeho obrancu úspešná. Rusi si poradili s USA v riadnom hracom čase 4:3, no nepresadil sa ostrostrelec Nikita Kučerov.

V severskom derby Tomáša sklamali hviezdami nabití Švédi. Aj napriek vysokej efektivite 4 gólov z 18 striel a 20 hráčmi z NHL, neustrážili v závere víťazstvo a padli v predĺžení proti Fínom, ktorí si aj vďaka skvelým fanúšikom zahrajú na Slovensku opäť o medaily. Útechou pre Starostu bol bodujúci Gabriel Landeskog.

Zápas, v ktorom podľa Tomáša mohlo nastať prekvapenie vychádzal podľa predpokladov iba čosi viac ako 2 tretiny. Česi rozobrali Nemcov 5:1 štyrmi zásahmi v poslednej tretine a nedovolili žiadne prekvapenie. Nepresadil sa ani Michal Řepík.

Preto sme zvedaví, ako si Tomáš po výborných výkonoch v závere skupinovej fázy poradí v závere samotného šampionátu s poslednými 4 tipmi. Inšpirujte sa postrehmi Tomáša Starostu – strieborného medailistu z MS 2012. Prajeme veľa šťastia v tipoch na posledné 4 zápasy MS 2019.

🇷🇺 Rusko 🆚 🇫🇮 Fínsko

25. mája 2019 – 15:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Celý národ bude jednoznačne tipovať Rusov. Ja by som tých Fínov vôbec nezahadzoval. Skúsim prekvapujúci výsledok na Fínov.“

Tip: Postup Fínska (kurz v DoubleStar Bet @4,54), strelec gólu Sakari Manninen v kurze @3,55

🇨🇦 Kanada 🆚 🇨🇿 Česká republika

25. mája 2019 – 19:15 ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Ťažký zápas, ale do finále pôjdu Česi. Plný štadión ich poženie do finále. Myslím, že padne málo gólov. Presadí sa obranca Filip Hronek.

Tip: Postup Českej republiky (kurz v DoubleStar Bet @2,57), strelec gólu #17 Filip Hronek

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete od 3. mája 2019 do 26. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.