Semifinále MS 2019 – pohľad Tomáša Starostu
25. mája 2019
Ukázať všetko

Semifinále MS 2019 – pohľad Milana Bartoviča

Štvrtkové štvrťfinále 23. mája rozhodlo o tom, že všetky tímy, ktoré sa museli po skupinovej fáze sťahovať sa do bojov o medaily nedostanú. Inými slovami, v semifinále máme najlepšie tímy aj čo sa týka poradia v skupinách.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Sen o obhajobe „slovenského“ zlata snívajú Fíni, ktorí ako prekvapili kvalitou prešpikovaných Švédov v samotnom závere. Javorové listy vydreli postup v „sekunde“ dvanástej ako to už na týchto MS dokázali a poslali domov výborne hrajúcich Švajčiarov. Rusko ukázalo svoju silu proti USA, ktoré však vzdorovali do samotného záveru. V susedskom derby si Česi po jednoznačnej 3. tretine poradili s Nemeckom a zostávajú v „domácej“ Bratislave do posledného dňa šampionátu.

Vyhodnotenie štvrťfinále

Ako dopadli štvrťfinálové tipy Milana Bartoviča?

Rozdielový zápas Kanady a Švajčiarska by bolo najlepšie nechať bez komentára. Aj napriek tomu, že hlavný tip na počet gólov pod 4,5 gólu v zápase „hladko“ vyšiel (@2,76), tip na prekvapenie bol odsúdený na neúspech. Určite viacerým z vás vedel neskorý gól v posledných minútach, či sekundách pokaziť tiket. Ten kanadský na 2:2 padol „s klaksónom“ v čase 0,4 s do konca zápasu. Luxusný kurz tak neslávil úspech.

Rusko splnilo úlohu favorita v riadnom hracom čase a tak prvá Milanova „tutovka“ po výsledku 4:3 bola vyhodnotená ako úspešná. Doplnkový strelec Ovečkin sa však nepresadil. Šetrí si tretí gól na šampionáte na finále?

Zápas Fínska so Švédsko priniesol jediné kurzové prekvapenie štvrťfinále. Už už to vyzeralo na podobný záver ako v zápase Rusko vs. USA. Fíni však napodobnili Kanadu, vyrovnali tesne pred koncom a v predĺžení Manninenovou strelou s poradovým číslom 32 pre Fínsko v zápase ukončili  zápas víťazne. Presne tak ako ho začali v úvode zápasu po góle Mikkolu zo San Antonie Rampage (AHL). Neúspešný bol aj tip na strelca gólu Gabriela Landeskoga.

Duel Českej republiky a Nemecka gól do polovice zápasu nepriniesol. Napokon však vďaka Jakubovi Voráčkovi a skvelej tretej tretine slávia bratia postup do TOP 4 po prvýkrát od roku 2015. Tip na výhru Českej republiky dopadol na výbornú aj pre Milana.

Inšpirujte sa postrehmi a tipmi Milana Bartoviča – strieborného medailistu z MS 2012. Prajeme mu veľa šťastia v posledných 4 tipoch na MS 2019.

🇷🇺 Rusko 🆚 🇫🇮 Fínsko

25. mája 2019 – 15:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Rusko si poradí s miernym prekvapením semifinále a bude jeden zápas od svojho jediného cieľa. V súboji sa Jevgenij Malkin zapíše do listiny strelcov.“

Tipy: Postup Ruska (kurz @1,24), strelec gólu #11 Jevgenij Malkin (kurz v DoubleStar Bet @2,80)

🇨🇦 Kanada 🆚 🇨🇿 Česká republika

25. mája 2019 – 19:15 ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Česi budú v domácej atmosfére pre Kanadu veľmi nepríjemní a myslím si, že sa prebojujú do finále. V zápase padne menej ako 4,5 gólu.“

Tip: Postup Českej republiky (kurz v DoubleStar Bet @2,57)

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete od 3. mája 2019 do 26. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.