Luka Modrič futbalista roka 2018
Luka Modrič futbalistom roka 2018
4. decembra 2018
Najtipovanejší zápas na dnes medzi Liverpool FC a SSC Neapol. Zdroj: fc @Liverpool FC Online
Najtipovanejší zápas Ligy majstrov na dnes
11. decembra 2018
Ukázať všetko

Rada nad zlato ako správne stávkovať

Rada ako správne tipovať bežiaci zápas

 

Tipovanie športových udalostí je fenomén dnešnej doby. Doby, ktorej vládne šport, či už aktívny alebo pasívny. Úspešný šport, či slávni jednotlivci vedia pozitívne ovplyvniť morálku, záujem, či mienku verejnosti.

 

A čo spája populárny šport a stávky na konkrétne športové udalosti? Je to adrenalín spojený s túžbou zúčastniť sa veľkého zápasu a byť v centre diania. Zaznamenať víťazstvo a zažiť pocit výhry sú odôvodnené synonymá, kvôli ktorým sú šport a stávky takmer dokonalým komplementom.

 

Existujú rady ako úspešne tipovať

 

Určite poznáte viacero portálov s článkami typu: „5 overených rád ako stávkovať“, „10 skvelých tipov na úspešné stávky“, „Rady pre úspešného tipéra“ a mnoho iných. Z každého z nich sa dá vybrať nejaká tá múdrosť, skúsenosť, či rada. Všetky však majú niečo spoločné. Výsledky bez praktických ukážok a neexistencia stabilnej komunity stávkarov a moderátorov.

 

Teória ako správne stávkovať je naozaj super, ale ako si ju osvojiť bez praxe, resp. pohľadov ako by to mohlo reálne vyzerať? Tipovať Ligu majstrov vo futbale, hokejové, či futbalové majstrovstvá nie je možno také umenie, ako rozumieť sa konkrétnej lige, či súťaži, ktorá nevzbudzuje takú popularitu.

 

 „All in one“ pre úspešného stávkara

 

Práve pre tých, ktorí majú radi šport okorenený stávkou, máme skvelý tip a radu kam sa obzrieť za potenciálnym stávkovým úspechom. Vďaka nemu si budete môcť športové korenie tipérsky prívetivo a bezpečne užívať. Tipmatchbets ponúka komplexné informácie nielen pre začínajúcich tipérov. Disponuje živou komunitou moderátorov so skúsenosťami z praxe a aktívnych hráčov. Tí takisto pravidelne prispievajú do diskusie svojimi tipmi podľa striktne vytýčených a kontrolovaných pravidiel. Populárny portál je svetom športových stávok nielen pre českých a slovenských fanúšikov. Aké služby ponúka pod jednou strechou práve Tipmatchbets?

 

  • Tipy na rozmanité športové udalosti v kolektívnych aj individuálnych športoch pred zápasom aj naživo

 

  • Populárna diskusia obsahujúca všetky potrebné informácie o novinkách vrátane aktuálnych tipov z predzápasových udalostí aj zo zápasov LIVE

 

  • Články o stávkovaní, športoch, udalostiach, ktoré prospejú nielen začínajúcim stávkarom

 

  • Štatistiky jednotlivých moderátorov, ktorí sa prezentujú tipmi pre rôzne súťaže, ligy, či individuálne výkony športovcov

 

DoubleStar Bet s férovým vstupným bonusom

 

Šťastie a náhoda sú prvkami, ktoré vedia poriadne zamotať aj ten najlepšie, či najhoršie vyvíjajúci sa tiket. Určite to poznáte, keď čakáte na svoju veľkú výhru. Dôležité je pri akomkoľvek výsledku nestrácať hlavu a rozum.

 

Tipujte minimálny počet zápasov na športy, ligy, či jednotlivcov, ktoré dobre poznáte a rozumiete sa im. Venujte dostatok času kurzovej ponuke DoubleStar Bet. Jej šírka stávok pred zápasom i naživo poskytuje priestor na venovanie sa niektorej z množstva líg individuálne. Pre spoznanie prostredia DoubleStar Bet využite ako nový klient skvelý štartovací bonus po registrácii.

 

Nech je pre vás stávkovanie super zábavou, ktorá vám spestrí aj konkrétnu športovú udalosť. Navyše vám dá šancu vyhrať vlastným pričinením sa – správnymi tipmi a odhadom. Veľa šťastia, výhier a zábavy s DoubleStar Bet!