Dvaja muži pri podávaní si rúk. (Zinedine Zidane a Pepe Bordalás)
Getafe privíta v mestskom derby Real Madrid – preview
25. apríla 2019
Slovensko vs. Česká republika v hokejovej bašte pred MS
26. apríla 2019
Ukázať všetko

Program skupinovej fázy 83. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji

Slovenskí hokejoví fanúšikovia na MS v hokeji..

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji píšu na Slovensku od 10. do 26. mája svoju 83. kapitolu. Prinášame vám kompletný denný zoznam zápasov základných skupín, na ktoré sa môžete tešiť v Košiciach v skupine A a v Bratislave v skupine B.

Tipuj MS v hokeji 2019

MS v hokeji 2019 – skupinová fáza

Turnaj začína v piatok 10. mája 2019 o 16:15 dvoma zápasmi v skupine A aj B. Od 20:15 nastúpi druhá dvojica v Košiciach aj Bratislave vrátane otváracieho zápasu Slovenska proti Spojeným štátom americkým. Každý deň je na programe štvorica alebo šestica zápasov až do „rest day“ v stredu 22. mája 2019 na Júliu 😀. Čas je jednotný, počas dňa so 6 zápasmi sú termíny 12:15, 16:15 a 20:15 a v prípade 4-zápasového dňa odpadáva obedňajší termín. Dokopy sa odohrá v každej skupine 28 zápasov. Spolu teda uvidíme až 56 zápasov v základnej časti (z celkovo 64).

Skupina A – 🇨🇦 🇫🇮 🇺🇸 🇸🇰 🇩🇪 🇩🇰 🇫🇷 🇬🇧

Skupina B – 🇸🇪 🇷🇺 🇨🇿 🇨🇭 🇱🇻 🇳🇴 🇦🇹 🇮🇹

Štvrťfinále absolvuje 23. mája vyraďovacím systémom 8 najlepších tímov – po 4 z každej zo skupín.  Dva zápasy sa odohrajú v košickej Steel Aréne s kapacitou 8 347 divákov a dva v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu s kapacitou 10 055 divákov.

V piatok 24. mája počas dňa voľna zostane v turnaji posledná štvorka tímov, ktorá si to v semifinále rozdá 25. mája v Bratislave o istotu medaily. V nedeľu 26. mája je na programe súboj o 3. miesto a finále. Oba zápasy sa odohrajú v Bratislave.

Program Slovenska na MS 2019

Skupina A – Košice
10.5.2019 USA vs. Slovensko – 20:15 (piatok)
11.5.2019 Slovensko vs. Fínsko – 20:15 (sobota)
13.5.2019 Slovensko vs. Kanada – 20:15 (pondelok)
15.5.2019 Nemecko vs. Slovensko – 20:15 (streda)
17.5.2019 Francúzsko vs. Slovensko – 16:15 (piatok)
18.5.2019 Veľká Británia vs. Slovensko – 20:15 (sobota)
21.5.2019 Slovensko vs. Dánsko – 16:15 (utorok)
22.5.2019 Voľný deň
23.5.2019 Štvrťfinále – Košice a Bratislava o 16:15 a 20:15
24.5.2019 Voľný deň
25.5.2019 Semifinále – Bratislava 15:15 a 19:15
26.5.2019 o 3. miesto, finále – Bratislava 15:45, 20:15

Program MS v hokeji 2019

Stiahnuť PDF kompletný program na MS v hokeji 2019

Piatok

10.5.2019

16:15 Fínsko 🇫🇮 vs. 🇨🇦 Kanada

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

10.5.2019

16:15 Rusko 🇷🇺  vs. 🇳🇴  Nórsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

10.5.2019

20:15 USA 🇺🇸  vs. 🇸🇰 SLOVENSKO

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

10.5.2019

20:15 Česká republika 🇨🇿  vs. 🇸🇪  Švédsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Sobota

11.5.2019

12:15 Dánsko 🇩🇰  -:- 🇫🇷  Francúzsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

11.5.2019

12:15 Švajčiarsko 🇨🇭  -:- 🇮🇹  Taliansko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

11.5.2019

16:15 Nemecko 🇩🇪 -:- 🇬🇧 Veľká Británia

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

11.5.2019

16:15 Lotyšsko 🇱🇻 -:- 🇦🇹  Rakúsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

11.5.2019

20:15 Slovensko 🇸🇰 -:- 🇫🇮  Fínsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

11.5.2019

20:15 Nórsko 🇳🇴 -:- 🇨🇿 Česká republika

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Nedeľa

12.5.2019

12:15 USA 🇺🇸 -:- 🇫🇷 Francúzsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

12.5.2019

12:15 Rusko 🇷🇺 -:- 🇦🇹 Rakúsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

12.5.2019

16:15 Dánsko 🇩🇰 -:- 🇩🇪 Nemecko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

12.5.2019

16:15 Taliansko 🇮🇹 -:- 🇸🇪 Švédsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

12.5.2019

20:15 Veľká Británia 🇬🇧 -:- 🇨🇦 Kanada

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

12.5.2019

20:15 Lotyšsko 🇱🇻 -:- 🇨🇭 Švajčiarsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Pondelok

13.5.2019

16:15 USA 🇺🇸 -:- 🇫🇮  Fínsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

13.5.2019

16:15 Rusko 🇷🇺 -:- 🇨🇿 Česká republika

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

13.5.2019

20:15 SLOVENSKO 🇸🇰 -:- 🇨🇦 Kanada

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

13.5.2019

20:15 Nórsko 🇳🇴 -:- 🇸🇪 Švédsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu / Slovensko, Bratislava

Utorok

14.5.2019

16:15 Veľká Británia 🇬🇧 -:- 🇩🇰 Dánsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

14.5.2019

16:15 Taliansko 🇮🇹 -:- 🇱🇻 Lotyšsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

14.5.2019

20:15 Nemecko 🇩🇪 -:- 🇫🇷 Francúzsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

14.5.2019

20:15 Švajčiarsko 🇨🇭 -:- 🇦🇹 Rakúsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Streda

15.5.2019

16:15 USA 🇺🇸 -:- 🇬🇧 Veľká Británia

Skupina A

Steel Aréna  |  Slovensko, Košice

15.5.2019

16:15 Švajčiarsko 🇨🇭 -:- 🇳🇴 Nórsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

15.5.2019

20:15 Nemecko 🇩🇪 -:- 🇸🇰 SLOVENSKO

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

15.5.2019

20:15 Rusko 🇷🇺 -:- 🇮🇹 Taliansko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Štvrtok

16.5.2019

16:15 Kanada 🇨🇦 -:- 🇫🇷 Francúzsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

16.5.2019

16:15 Švédsko 🇸🇪 -:- 🇦🇹 Rakúsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

16.5.2019

20:15 Fínsko 🇫🇮 -:- 🇩🇰 Dánsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

16.5.2019

20:15 Česká republika 🇨🇿 -:- 🇱🇻 Lotyšsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Piatok

17.5.2019

16:15 Francúzsko 🇫🇷  -:- 🇸🇰 SLOVENSKO

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

17.5.2019

16:15 Rakúsko 🇦🇹 -:- 🇳🇴 Nórsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

17.5.2019

20:15 Fínsko 🇫🇮 -:- 🇬🇧 Veľká Británia

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

17.5.2019

20:15 Česká republika 🇨🇿 -:- 🇮🇹 Taliansko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Sobota

18.5.2019

12:15 Dánsko 🇩🇰 -:- 🇺🇸 USA

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

18.5.2019

12:15 Lotyšsko 🇱🇻 -:- 🇷🇺 Rusko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

18.5.2019

16:15 Kanada 🇨🇦 -:- 🇩🇪 Nemecko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

18.5.2019

16:15 Taliansko 🇮🇹 -:- 🇳🇴 Nórsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

18.5.2019

20:15 Veľká Británia 🇬🇧 -:- 🇸🇰 SLOVENSKO

Skupina A

Steel Aréna / Slovensko, Košice

18.5.2019

20:15 Švédsko 🇸🇪 -:- 🇨🇭 Švajčiarsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Nedeľa

19.5.2019

16:15 Nemecko 🇩🇪 -:- 🇺🇸 USA

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

19.5.2019

16:15 Rakúsko 🇦🇹 -:- 🇨🇿 Česká republika

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  / Slovensko, Bratislava

19.5.2019

20:15 Francúzsko 🇫🇷 -:- 🇫🇮 Fínsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

19.5.2019

20:15 Švajčiarsko 🇨🇭 -:- 🇷🇺 Rusko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Pondelok

20.5.2019

16:15 Francúzsko 🇫🇷 -:- 🇬🇧 Veľká Británia

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

20.5.2019

16:15 Švédsko 🇸🇪 -:- 🇱🇻 Lotyšsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

20.5.2019

20:15 Kanada 🇨🇦 -:- 🇩🇰 Dánsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

20.5.2019

20:15 Rakúsko 🇦🇹 -:- 🇮🇹 Taliansko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

Utorok

21.5.2019

12:15 Fínsko 🇫🇮 -:- 🇩🇪 Nemecko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

21.5.2019

12:15 Česká republika 🇨🇿 -:- 🇨🇭 Švajčiarsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

21.5.2019

16:15 SLOVENSKO 🇸🇰 -:- 🇩🇰 Dánsko

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

21.5.2019

16:15 Nórsko 🇳🇴 -:- 🇱🇻 Lotyšsko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava

21.5.2019

20:15 Kanada 🇨🇦 -:- 🇺🇸 USA

Skupina A

Steel Aréna  /  Slovensko, Košice

21.5.2019

20:15 Švédsko 🇸🇪 -:- 🇷🇺 Rusko

Skupina B

Zimný štadión Ondreja Nepelu  /  Slovensko, Bratislava