Položí Spartak chybička v predĺžení?
23. augusta 2018
Nekonečné LIVE stávky!
30. augusta 2018
Ukázať všetko

Prestupové špekulácie v Madride?

Prestupové špekulácie v Madride?

Prestupové špekulácie v Madride?

Typickým príznakom toho, že sa v madridskej kuchyni niečo varí je fakt, že v lete sa u aktuálneho víťaza Ligy majstrov neobjavila žiadna nová akvizícia ako nástupca CR7. Odchod Cristiana Ronalda je citeľnou stratou. Ako však tvrdia zdroje z okolia Realu Madrid, žiadne nákupy nasilu a nie hocikoho!

Ktorí sú v talóne?

Neymar a Mbappé by boli určite vhodnou alternatívou. Ale obaja už v PSG nastrieľali v novej sezóne po dva góly. Španielsky novinár Pipi Estrada objasnil možné scenáre manažmentu „Bieleho baletu“ prostredníctvom svojho vystúpenia v programe El Chiringuito de Jugones.

Rozhodne sa čoskoro

„Prezident Florentino Pérez je veľmi znepokojený nad celou situáciou v klube a nepridalo tomu ani 40 tisíc voľných sedačiek na zápase v nedeľu. Do médií Real Madrid filtruje informácie, že nebude nakupovať, že nikto nepríde,“ citujeme novinárov komentár z relácie, kde následne pokračuje: „Lenže vedenie Realu Madrid stále dúfa, že sa objaví nejaká tá bomba“. Preto až doteraz klub na prvý pohľad šetrí a odmieta nákupy. Dôležitý dátum, ktorý majú v klube už dlhší čas zakrúžkovaný v kalendári, je pondelok 27. august. Vtedy sa oficiálne končí hosťovanie Mbappého v PSG. V tento deň má PSG Monaku poslať 180 miliónov €, lenže UEFA bude všetko podrobne sledovať. Ešte v piatok 24. augusta by UEFA mala rozhodnúť o prípadnom porušovaní finančného fair-play zo strany PSG a existuje možnosť, že sa Mbappé bude musieť vrátiť do Monaka a PSG si nebude môcť uplatniť predkupné právo na hráča kvôli sankcii,“ dodal v programe 20. augusta 2018.

Plán „B“

Je stále málo pravdepodobné, že UEFA bude konať proti PSG, ktoré by tak stratilo jednu z hviezd v tíme. Ale počkajme si do piatku. Ak však prestupový letný šok nenastane, stále existujú alternatívy na posilnenie kádra v podobe stále nehrajúcich hráčov vo svojich tímoch. Hviezdy ako Timo Werner, Rodrigo, či Cavani. Uvidíme v podaní európskeho šampióna mohutný záver leta nielen na trávniku, ale aj na prestupovom poli?