Nekonečné LIVE stávky!
30. augusta 2018
Slovan Bratislava končí v druhom kole Slovnaft Cupu!
30. augusta 2018
Ukázať všetko

Odmena pre tipujúcich

Vstupný bonus, voľné stávky (freebety), vernostný bonus, odmena za výhru v súťaži, či kvízy alebo narodeninový bonus. To všetko je prichystané pre klientov spoločnosti DoubleStar Bet. Výsledný charakter a konkrétne veľkosti bonusov budú známe onedlho. Už teraz však vieme povedať, že sa tipujúci nemusia obávať obmedzení v podobe viazania vkladu spolu s bonusom a následného nekonečného otáčania celkovej sumy s privysokým minimálnym kurzom. Znie to zaujímavo však?!

Až 20 percent

To je odhadovaná čiastka na vstupný bonus z prvého vkladu. Jej výška bude rôzna v závislosti od typu bonusu. Prichystajte sa naň už v zime. Férový  bonus nebude viesť k šikane klienta, práve naopak. Budeme radi, ak vám táto suma pomôže lepšie spoznať stávkové prostredie DoubleStar Bet, zvyknúť si na množstvo príležitostí, najmä v populárnych LIVE stávkach. Najširšiu ponuku stávok naživo si obľúbite a spojíte svoj oddych, zábavu, či voľný čas pri športových stávkach práve s nami.

Staň sa našim priateľom

Ak ste fanúšikom sociálnych sietí, vyskúšajte to s nami. Novinky zo sveta športu, tipovania, súťaže, kvízy a zábava určite nebudú chýbať. Podeľte sa s vlastnými fotografiami, videami, na ktorých sa zabavia všetci fanúšikovia a spolu s možnosťou súťaží, kvízov, hádaniek získajte voľné stávky v DoubleStar Bet v pravidelných intervaloch! Prezraďte nám, čo vám inde chýba a radi by ste to privítali. Za každú zakomponovanú pripomienku autora odmeníme!