Klub Doublestar
Tipujte LIVE aj v DoubleStar kluboch!
1. júna 2018
Tour de France 2018
Ukrivdení cyklisti ?!
20. augusta 2018
Ukázať všetko

Nudné športové stávky ?!

nudne sportove stavky ?!

nudne sportove stavky ?!

Vedeli ste, že športové stávky … ?

Zdajú sa aj vám „suché“ a nudné? Vidina dosiahnutia zisku nie je jedinou, ktorá ženie priemysel vpred. Opak je pravdou, veľakrát sú stávkujúcim ponúkané rozmanité aj nešportové stávky, aby si prišli na svoje nielen fanúšikovia športu. Atraktívne celosvetové aj lokálne udalosti bývajú častokrát podporené zvýhodnenými kurzami, či promo akciami bookmakerov a stávajú sa tak výhodnou, lákavou a žiadanou komoditou. A to nielen pre odvetvie športových stávok, bettingu.

Mekka stávkovania

Uznávaným svetovým lídrom vo svete stávkovania je Veľká Británia a ich bookmakeri. Už v 19. storočí sa tu objavili prví bookmakeri a dnes predstavuje ročný obrat z podnikania v oblasti biznisu stávok takmer 15 miliárd libier. Anglicko má najviac stávok v počte kusov prijatých stávok. Briti preferujú podať si stávku na Štedrý deň. Uhádnete, čo konkrétne Briti najviac tipujú? Myslíte si, že to bude futbalová Premier League v čase zimných prázdnin? Alebo ako dopadnú populárne voľby v novom roku? Ak áno, mýlite sa. Najradšej a najviac si podajú, aké bude počasie v prvý deň zimných voľných dní.

TOP výhra

Doposiaľ rekordnú sumu v histórii stávkovania vyplatila stávková kancelária Littlewoods v roku 1994. Šlo o 2,9 milióna britských libier. Dnes by ste z tejto sumy mali niekoľkonásobok spomenutej nominálnej hodnoty aj pri nízkom úročení (konzervatívnom zhodnocovaní) v niektorej z finančných inštitúcií. Littlewoods zanikla v roku 2004 po 81 ročnom fungovaní.

Skúsili by ste si podobnú stávku ? 😊

Bizarné stávky boli prijaté v anglických stávkových zberniach pred začiatkom tretieho tisícročia. Tipovacia udalosť, ktorá nebola len do počtu a mala svojich nadšencov znela: Vianoce v roku 2000 budú posledným dňom pre ľudstvo.

Na dlhú trať s Beckhamom

V dlhodobom charaktere stávkových príležitostí sa niesla aj tá z roku 1999. Davidovi a Victorii Beckhamovcom sa narodil ich prvý syn Brooklyn. Odozva bookmakerov na seba nenechala dlho čakať a v ponuke sa ocitla príležitosť s kurzom 1000:1. Vyplácal by sa v prípade, že by sa Brooklyn do svojich 15 rokov ocitol v anglickej reprezentácii. Aj keď hrával do svojich 16-tych narodenín v akadémii Arsenalu, nebol natoľko talentovaný ako jeho otec a momentálne sa venuje dizajnu. Všetky stávky s potenciálnou výhrou tisícnásobku vkladu tak zostali po 15 rokoch prehrávajúce.

Veľa ďalších stávkových príležitostí, nad ktorými sa pozastaví myseľ alebo rozosmeje tipujúci Vám priblížime v sekcii zaujímavosti.