Program playoff najvyššej slovenskej hokejovej súťaže
28. februára 2019
Ukázať všetko

Najlepších TOP 14 strelcov v súbojoch El Clasico

Potýčka na futbalovom ihrisku počas El Clasica

Chystáte sa večer na futbal? Asi viete prečo! Spestrite si týždeň v znamení El Clasica kvízom a zahviezdite pred svojimi kamošmi. Skvelá možnosť ako spraviť challenge medzi fanúšikmi futbalu a samotného španielskeho derby. Koľko z prvej štrnástky historicky najlepších strelcov uhádnete bez pomoci googlu? 🙂

Prelom februára a marca 2019 poskytne možno dva posledné duely odvekých rivalov v sezóne. Pokiaľ na seba nenarazia vo vyraďovacej fáze Ligy majstrov. Preto je 27. február 21:00 a 2. marec 20:45 čas, ktorý je hodný povšimnutia. Odveta pohára Copa del Rey a 26. kolo La Ligy na Santiago Bernabeu v Madride tak prinesú jarné futbalové osvieženie pre všetkých fanúšikov športu a futbalu zvlášť. Posledné meranie síl okrem remízovej odvety zo za začiatku februára na Camp Nou vyznelo jednoznačne v prospech FC Barcelona, ktorá 28. októbra porazila Real v La Lige na domácej pôde 5:1.

Najkrajšie góly Los Blancos v El Clasicu
Vzájomné meranie síl z historického hľadiska vyznieva veľmi vyrovnane. Pokojne sa môže stať, že bilancia víťazstiev, remíz a prehier bude navlas vyrovnaná po 240. a 241. vzájomnom súťažnom zápase. Doterajšie čísla hovoria pre „pusinky“ v pomere 95 – 51 – 93. Ak sa však „Blaugranas“ podarí dvakrát zvíťaziť, vyrovnanejšie derby v takom počte zápasov vo svete iba ťažko nájdeme.

Najkrajšie góly Blaugranas v El Clasicu

Kurzový pohľad na oba zápasy je takisto vyrovnaný. FC Barcelona, vzdialená 500 km od hlavného mesta Španielska je miernym favoritom, no pravdepodobnosť na ich víťazstvo riadnom hracom čase iba málo prevyšuje 40%.  Remíza sa predpokladá na zhruba 25% a výhra domácich Los Blancos na zhruba 35%.

Tipuj El Clasico

Kvíz s El Clasico

Koľko z najúspešnejších strelcov vás napadne do troch minút? 🙂 Tu sú pomôcky: Mužstvo, za ktorý skóroval, doba aktívnej kariéry, národnosť a počet gólov. Tak teda, kto je to? 🙂 Výsledok pokojne zverejnite na našej fb stránke DoubleStar Bet.

Ponuka strelcov na El Clasico v DoubleStar Bet

V prvom zápase semifinále Copa del Rey sa presadil v 6. minúte Lucas za hostí z Madridu a Malcolm za domácich vyrovnával v 57. minúte. Kto sa presadí dnes? Uvidíme viac ako 2,5 gólu v zápase? To sú otázky, ktoré budú zodpovedané už dnes večer, v prvom El Clasicu tohto týždňa! Očakávame otvorenejší duel ako ten, ktorý nás čaká v sobotu 2. marca v La Lige od 20:45. Favoriti na gól sú jasní. Messi (1.75), Suarez (1.95), Dembele (2.20), Benzema (2.20), či Bale (2.40). To, že Messi zopakuje hetrik ako cez víkend na ihrisku FC Sevilla ponúkame kurz 12.00.

Užite si futbalovú zábavu u nás v najväčšom Šport Bare v Bratislave na Trnavskom Mýte a v ďalších kluboch a prevádzkach DoubleStar po celom Slovensku. Prajeme vám skutočne krásny futbalový zážitok počas oboch najbližších zápasoch El Clasico 27.2.2019 o 21:00 a 2.3.2019 o 20:45. Veľa úspešných tipov na vašich favoritov s DoubleStar Bet.