MS v hokeji - kvíz 1.
MS v ľadovom hokeji – kvíz 1.
6. mája 2019
Muži pred objektívom. MS v hokeji. Doublestar Bet.
Strieborní medailisti Bartovič a Starosta tipujú MS 2019
9. mája 2019
Ukázať všetko

MS v hokeji 2019 s DoubleStar Bet – kvíz 2.

MS v hokeji. Kvíz 2. od DoubleStar Bet

Na Slovensku to vrie. Hokejová reprezentácia nastúpi na domácich majstrovstvách sveta na svoj prvý zápas už 10. mája 2019 od 20:15 proti tímu USA. V košickej Steel Aréne je už všetko nachystané

REGISTROVAŤ SA  Tipujte MS v hokeji 2019

Takmer každý zápas v príprave dopadol podľa kurzových predpokladov. Prehry s papierovo silnejšími súpermi ako sú podľa rankingu IIHF Švédsko, Nemecko, či Česká republika, vystriedali víťazstvá s Rakúskom, Veľkou Britániou. Posledný zápas prípravy nás čaká v Michalovciach proti Nórsku od 18:00. Až po ňom sa uzavrie slovenská nominácia na MS 2019.

Poďte na NHL s DoubleStar Bet

S istotou môžeme uzavrieť špekulácie o posilách z Boston Bruins v podobe Jaroslava Haláka, či Zdena Cháru. Medvede postúpili do konferenčného finále a práve počas majstrovstiev odštartujú semifinálovú sériu bojov o Stanley Cup proti tímu Carolina Hurricanes.

Kurzová ponuka NHL

DoubleStar Bet pre svojich klientov pripravila súťaž o zájazd na 3 zápasy NHL do New Yorku v novom ročníku 2019/2020. Trvá od 3. do 26. mája 2019, vrátane celých majstrovstiev sveta v hokeji. Noví aj registrovaní hráči, zapojte sa do súťaže jediným tiketom za min. 10 EUR v čase jej trvania. Svoju šancu na výhru zvýšite každým denne podaným tiketom aspoň za 10 EUR. Spolu sa tak môžete zapojiť do losovania až 24-krát. Využite jedinečnú príležitosť počas tipovania na MS v hokeji a vyhrajte skvelý výlet do USA, kde sa naspäť presunú všetky hokejové hviezdy po skončení 83. šampionátu v ľadovom hokeji.

Kvíz o MS v hokeji

Stále je čas na osvieženie si hokejových poznatkov. Preto sme kompletne pripravenú ponuku kurzov na MS v ľadovom hokeji pre našich tipérov okorenili ďalším hokejovým kvízom o slovenskej reprezentácii. Nech sa páči, znalcom nášho hokeja by zvládnutie 6 otázok nemalo robiť problém. Ak máte otázku ohľadom kvízu, či hokejovej ponuky, pokojne nám píšte na fanúšikovskú stránku na facebooku DoubleStar Bet.