Futbalisti vo víťaznej nálade
Slovensko vo FIFA rankingu na 32. mieste
4. apríla 2019
Sediaci hádzanár so sklonenou hlavou
Hádzanárska blamáž na Slovensku po finále pohára
10. apríla 2019
Ukázať všetko

Magdaléna Rybáriková vráti požičané Sachii Vickery

Tenistky v individuálnych akciách

Sachia Vickery je štvrťfinálovou súperkou Magdalény Rybárikovej na turnaji v mexickom Monterrey s dotáciou 250k USD. Zápas je na programe 5. apríla 2019 najskôr od 22:00 CET.

Sachia Vickery

Pozrime sa na štatistiky Američanky. V poslednom zápase proti Nao Hibino v troch setoch si držala prvý servis na úrovni 60% víťazných bodov po ňom, čo je ale podstatnejšie, dostala sa až k 26-im brejkbalom. Nehrala najčistejšie, ale hra na returne jej dáva šance poraziť kohokoľvek z ďalších súperov. Dostáva sa do formy, ktorú naposledy zažívala práve pred rokom tu v Monterrey na turnaji Abierto GNP Seguros. Po prvýkrát od spomínaného turnaja sa môže dopracovať k trom po sebe idúcim výhram na okruhu WTA. Bilancia 5 víťazstiev z ôsmich posledných zápasov na vonkajšom tvrdom povrchu ju k tomu predurčuje.

Magdaléna Rybáriková

Na opačnej strane stojí šikovná Slovenka so spoľahlivým servisom. Proti Švajčiarke Stefanie Voegele udržala percento vyhraných bodov po prvom podaní na úrovni 68%. Využila 4 z ôsmich ponúknutých brejkbalov a podobne ako jej súperka ťahá úspešnú sériu po dlhom období. Naposledy sa tešila z finálovej účasti v Birminghame v júni 2018. Aj pre Magdu to bude dôležitý zápas, keďže jej bilancia 1 výhra pri 11 zápasoch mimo aktuálneho turnaja jej na sebavedomí nepridáva. Až po skončení turnaja v Indian Wells sa táto nepriaznivá bilancia pretrhla a v Miami sa prebojovala do druhého kola cez Rusku Vikhlyantsevu.


Hra o sebavedomie

Príde dnes zlom a zároveň úspešná odveta Magdy proti Sachii? Ich jediná vzájomná bilancia je práve z turnaja v Monterrey, kde pred rokom Slovenka podľahla Američanke v 15 hrách 2:0 na sety.

Pre obe hráčky to bude zápas tzv. HIT or MISS o návrat do kolotoča WTA. Výborný servis v podaní Rybárikovej a skvelý return Vickery rozhodnú o výsledku.

Kurzy na obe hráčky smerujú do roviny. Z dôvodu pohody a náročného zápasu, ktorý podľa nás pozitívne zlomil Magdu a ktorý napokon vyhrala ešte v prvom kole proti Misaki Doi, veríme jej skúsenostiam a servisu. Mohli by v tejto fáze turnaja na Vickery platiť. Rozloženie kurzov v DoubleStar Bet 1.85 ku 1.90 v prospech Slovenky hovorí vyslovene o zápase 50/50. Preto sa s nižšou dôverou prikláňame k Slovenke, aj keď sme pravdupovediac od trhu čakali výraznejšiu favorizáciu Vickery. Magda je však v pohode a zápas proti tenistke so slabším servisom zvládla už v prvom kole.

Náš tip:

Magdaléna Rybáriková @1.85

REGISTROVAŤ SA

Tenis v DoubleStar Bet

Široká ponuka tenisových udalostí a príležitostí pred zápasom aj počas LIVE vás čaká v DoubleStar Bet. Máte svojho favorita alebo informáciu, ktorou chcete prekvapiť? Stav sa s nami a my vás odmeníme hneď pri prvom vklade férovým bonusom až do výšky 20 eur.

Neváhajte a navštívte našu fanúšikovskú stránku DoubleStar Bet, kde sa dozviete viac o súťažiach, tipovačkách, zaujímavostiach zo sveta športu a tipovania.

Ak chcete zažiť tenis naživo priamo v našich kluboch a herniach, príďte k nám a vyskúšajte zábavu spojenú so športom ako sa patrí. DoubleStar Šport Bar je ich vlajkovou loďou a aj tam vás odmeníme za vašu vernosť.