V Premier League padol bradatý rekord
24. apríla 2019
Ukázať všetko

Kližan obhajuje body v Barcelone

Slovenská tenisová jednotka porazila Novaka Djokoviča pred rokom práve na aktuálnom turnaji ATP v Barcelone. Jeho zotrvanie na španielskej antuke bude prioritou.

Tipuj tenis LIVE

Martin Kližan

V prvom vzájomnom zápase s Christianom Garinom bude chcieť 29-ročný rodák z Petržalky ukázať, že minuloročná púť pavúkom nebola náhoda. Po vyradení Delbonisa, Djokoviča a Lopeza sa mu stalo osudným nevyužite vedenia 5:3 v druhom sete proti Nadalovi. Ten otočil set v jeho prospech a zápas ukončil. Toľko k motivácii Martina Kližana.

Christian Garin

Jeho náprotivok 22-ročný Christian Garin je mladá puška z Čile, ktorá si tento rok na antuke nevedie vôbec zle. Možný nástupca Marcela Riosa, či Nicolasa Massua si v aktuálnej sezóne počínala takto. Finále turnaja v Sao Paulo a víťazstvo v v americkom Houstone mu určite dodalo mnoho sebavedomia. Bilancia 12 výhier pri 16 zápasoch je skutočne impozantná. Posledných 5 zápasov na antuke neprehral. Otázkou však je ako na neho zapôsobí európska antuka po príchode z americkej časti tour.

Veríme, že Martinovi pomohli zápasy v Monte Carle pri víťazstve nad Delbonisom a prehre s Thiemom k správnej adaptácii na červenú antuku, ktorá pokračuje v Európe druhým týždňom. Aklimatizácia Christiana Garina je jediným otáznikom, prečo by sme ho práve v Barcelone nefavorizovali. Za menší vklad veríme Slovákovi, že svoj piaty antukový zápas sezóny zvládne a vykročí správnou nohou za obhajobou štvrťfinále z roku 2018.

Náš tip:

• Výhra Kližana v kurze 2.15
  • Pred zápasom aj v LIVE ponuke DoubleStar Bet od 15:30

Tenis v DoubleStar Bet

Po FED Cupovej prestávke sa rozbiehajú turnajové kolotoče aj u žien. WTA Tour pokračuje turnajom v Stuttgarte a Istanbule. Muži majú vrcholné turnaje v Barcelone a Budapešti. Kompletný program turnajov mužov a žien kategórie ATP, WTA, ITF s poslednými aprílovými finále ponúkame v DoubleStar Bet pred zápasom aj naživo. Nech sa páči: