Martin Dúbravka s jeho idol Iker Casillas
Martin Dúbravka najlepším hráčom časti Anglicka
30. januára 2019
Lyžiar zdoláva bránku pri tréningu
Petra Vlhová chce zo 45. MS medailu
6. februára 2019
Ukázať všetko

Hokejový Valentín s DoubleStar Bet

Hokejový Valentín o lístky na MS v hokeji 2019

Hokejový Valentín s DoubleStar Bet - Súťaž o lístky na MS v hokeji 2019

HRAŤ O LÍSTKY
REGISTROVAŤ SA

Športový sviatok roka sa nezadržateľne blíži. Po úspechu súťaže „Poďte s kamošom na MS v hokeji“ nadväzujeme na sviatočné časy a chuť víťaziť aj v novom roku!

Potešte vo februári svoju polovičku a získajte „valentínske“ lístky na MS v hokeji 2019. Zapojte sa do súťaže „Hokejový Valentín s DoubleStar Bet“ a vycestujte na šampionát do Košíc na zápas Slovenska spolu s vašou láskou.

Ako na to?

Napíšte do komentára na našej facebookovej stránke DoubleStar Bet meno priateľa, s ktorým by ste radi navštívili MS v ľadovom hokeji. Označte ho a zdieľajte príspevok.  Sledujte nás aj naďalej, množstvo športových noviniek a prekvapení vás iba čaká. Termín a miesta priebehu šampionátu sú pomaličky chronicky známe. Koná sa v čase 10. až 26. mája 2019 v Bratislave a v Košiciach. Vyžrebovaný víťaz si v predstihu zaistí účasť na najsledovanejšej športovej akcii roka spolu so zvoleným priateľom, kamarátom, partnerom, či láskou.

Kde a kedy končí hokejový Valentín?

Súťaž trvá presne do Valentína, 14. februára 2019 do polnoci, kedy prebehne aj vyžrebovanie víťaza v priebehu dňa. Pravidelné informácie o samotnej súťaži, aktuality zo sveta športu a športových stávok aj zo zákulisia DoubleStar Bet nájdete na facebookovej stránke spoločnosti DoubleStar Bet. Práve tu sa v deň D (14.2.2019) dozviete meno víťaza, ktorý sa v sprievode svojho partnera objaví v Košiciach nielen na zápase Slovenska!

Pozrite sa, na ktoré zápasy sa môže dvojica tešiť! Program MS v hokeji 2019 v nedeľu 18. mája 2019 v Steel Aréne v Košiciach:

  • 18. mája 2019 o 12:15 Dánsko vs. USA
  • 18. mája 2019 o 16:15 Kanada vs. Nemecko
  • 18. mája 2019 o 20:15 Veľká Británia vs. Slovensko

 

Podrobné informácie o pravidlách súťaže „Hokejový Valentín s DoubleStar Bet“ nájdete v jej všeobecných pravidlách. Všetkým zúčastneným ďakujeme a prajeme veľa šťastia!