Finále MS 2019 – pohľad Milana Bartoviča na záver šampionátu
Nominácia Slovenska na Jordánsko a Azerbajdžan
29. mája 2019
Ukázať všetko

Finále MS 2019 – pohľad Tomáša Starostu na záver šampionátu

Iba 2., rýdzo slovenský šampionát IIHF v ľadovom hokeji sa chýli ku koncu. Dnes spoznáme kompletných medailistov MS 2019. 17. deň turnaja vyvrcholí v Bratislave cca pred 23. hodinou 26. mája 2019.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Najväčší favorit je z hry o zlato von. Tí, ktorí majú radi symboliku určite vnímajú víťazstvo Fínska práve na MS 2011 na Slovensku. Vtedy domáca reprezentácia obsadila 10. miesto, teraz nám štvrťfinále ušlo ešte tesnejšie 9. miestom. Atmosféra bude priať Suomi, Kanada sa naopak bude chcieť revanšovať za prehru v košickej A skupine 1:3. Finálová odveta v Bratislave sľubuje parádne divadlo.

Česká republika, resp. Rusko strelili svojim semifinálovým súperom iba jediný gól. Obaja sa v súboji o bronz budú chcieť strelecky zobudiť a dopriať gólové hody divákom. Podľa nás to bude otvorený zápas, ktorý ponúkne divákom gólové korenie, na ktoré sa tešia.

Vyhodnotenie semifinále

Ako dopadli semifinálové tipy Tomáša Starostu?

Veľké semifinálové prekvapenie, aspoň čo sa týka kurzov, vychytal obranca HK Dukla Trenčín. Fíni nedovolili Rusom skórovať a Tomášovi vyšiel tip na postup v kurze @4,54. Jediného strelca gólu Marka Anttilu už Tomáš netrafil, keď skôr veril hrdinovi z predĺženia so Švédskom Sakari Manninenovi.

Tip na Českú republiku bol semifinálovým prekliatím oboch našich ambasádorov. Ani Milan, ani Tomáš neverili Kanada, tá je však vo finále po výsledku 5:1. Filip Hronek ako tip na strelca gólu bol tiež neúspešný. Presadil sa iba Tomáš Zohorna.

Inšpirujte sa postrehmi Tomáša Starostu, strieborného medailistu z MS 2012, aj v posledný deň šampionátu. Prajeme veľa šťastia v tipoch na posledné 2 zápasy MS 2019.

🇷🇺 Rusko 🆚 🇨🇿 Česká republika

26. mája 2019 – 15:45 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Rusko si poradí v zápase o bronz s Čechmi. Aj napriek sklamaniu zo semifinále nájdu motiváciu pre posledný zápas turnaja, najmä vďaka legendám, ktoré majú v tíme. Presadí sa aj ruský TOP strelec Nikita Gusev.“

Tip: Výhra Ruska (kurz v DoubleStar Bet @1,53), Strelec gólu Nikita Gusev (kurz v DoubleStar Bet @2,30)

🇨🇦 Kanada 🆚 🇫🇮 Fínsko

26. mája 2019 – 20:15 ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Ako aj včera verím v prekvapenie. Fíni sú takmer doma, hrajú zodpovedne, tímovo, dokonca aj bez hviezd z NHL. Zápas bude spočiatku opatrný, preto skúsim remízu v prvej tretine.“

Tip: Výhra Fínska (kurz v DoubleStar Bet @3,78), Remíza v 1. tretine (kurz v DoubleStar Bet @2,63)

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete od 3. mája 2019 do 26. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.