Najtipovanejší zápas na dnes medzi Liverpool FC a SSC Neapol. Zdroj: fc @Liverpool FC Online
Najtipovanejší zápas Ligy majstrov na dnes
11. decembra 2018
Poďte s kamošom na MS v hokeji
Poďte s kamošom na MS v hokeji
18. decembra 2018
Ukázať všetko

Férový vstupný bonus k Vianociam od DoubleStar Bet!

Vianočný kolorit aj s DoubleStar Bet

 

Pre všetkých nových klientov je pripravená ponuka, ktorá sa neodmieta. Ako sa k nej v DoubleStar Bet poľahky dopracovať a aké sú jej podmienky?

 

Vstupný bonus s prívlastkom férový pokojne využite na oboznámenie sa s ponukou a prostredím DoubleStar Bet. Predzápasové i live stávky sú typické svojou rozsiahlosťou. Dizajn a štruktúra ponuky je v konkurencii slovenských bookmakerov mierne atypická. Pozitívne zarezonuje u fanúšikov športových stávok. Nielen pre tých, ktorí preferujú zmenu, a ktorým chýbajú niektoré elementy na trhu stávkových kancelárií na Slovensku.

 

Ako získať bonus

 

Pri vstupe na hlavnú stránku DoubleStar Bet zvolíte v pravom hornom rohu jednu z možností – Prihlásiť sa alebo Registrovať sa. V mobilnej verzii webstránky je pozícia oboch volieb rovnako vpravo hore po kliknutí na login ikonu. Po registrácii je dôležité odoslať kópie ID dokumentov na email  podpora@doublestarbet.sk kvôli verifikácii a povoleniu plnohodnotne využívať služby DoubleStar Bet.

 

Ide o zákonnú záležitosť. Každý nový klient v stávkovej kancelárii je podobným spôsobom verifikovaný a pred zaslaním potrebných údajov, nie je možné manipulovať s účtom, či vsádzať zo zápasovej ponuky bookmakera.

 

Podmienky použitia

 

  • Bonus platí na 1. vklad po registrácii. Fixná výška bonusu je 20 eur.

 

  • Pre získanie bonusu musí hráč vložiť na svoj účet jednorazovo aspoň 50 eur.

 

 

  • Bonus bude pridelený nasledujúci pracovný deň do 9:00.

 

  • Pred výberom bonusu je potrebné vsadiť vklad minimálne 1x s kurzom vyšším ako 1.50.

 

  • Bonus je možné obdržať iba 1-krát na jednu domácnosť.

 

  • Bonus slúži na rekreačné účely. Stávková kancelária DoubleStar Bet má právo akciu kedykoľvek zrušiť bez nároku na vyplatenie bonusu, pokiaľ sa zistí jeho zneužitie.

 

  • Platnosť bonusu je 5 dní od prvého vkladu na stávkový účet.

 

 

Ako sa úspešne zabaviť

 

Vytvoriť obľúbený svet športu a stávok pod jednou strechou je pre DoubleStar Bet a jej fanúšikov prioritou. Kombinácia populárnych online stávok spolu so zábavne chápaným svetom športu v kamenných kluboch a herniach dopraje všetkým fanúšikom DoubleStar Bet to, čo si najviac želajú. Zabaviť sa pri dramatických športových prenosoch a pri výkonoch svojich idolov, favoritov. Či už s priateľmi alebo v pohodlí domova sa túto krásnu ideu pokúsi preniesť do reality práve nová stávková kancelária – DoubleStar Bet.

 

Sledujte DoubleStar Bet aj na facebooku. Čakajú ťa prekvapenia v súťažiach s hokejovou Duklou, či v súťaži o lístky na MS v hokeji 2019 v Košiciach a Bratislave. Férový bonus od dvojhviezdy je začiatkom novej vznikajúcej línie na trhu športových stávok.

 

Spoločnosť DoubleStar Bet praje všetkým fanúšikom tipovania na Slovensku pokojné a šťastné sviatky. Nech je záver decembra a celý nový rok 2019 plný úspechov, nielen pri „zelených“ tiketoch u nás.