Biatlonisti Slovenska v sezóne 2018/2019
Biatlonisti Slovenska o existenciu vo štvorici
22. marca 2019
Muž na tlačovej konferencii.
Nočná mora pre Andrija Ševčenka
26. marca 2019
Ukázať všetko

Česká republika vs. Brazília

Futbalisti v predzápasovom preview Česká republika vs. Brazília

V utorok 26. marca 2019 od 20:45 to v pražskom Edene bude vrieť. Domáca reprezentácia sa postaví zoči voči 5-násobnému majstrovi sveta, Brazílii. Priateľský futbalový zápas sledovanosťou predbehne posledné zápasy prvého bloku eurokvalifikácie. Buďte pri tom aj vy s DoubleStar Bet!

Tipuj svojho favorita

Výprask, ktorý Česi utrpeli v Londýne na Wembley v piatok 22. marca 2019 v úvode svojej kvalifikačnej skupiny A na EURO 2020 s domácim Anglickom by sa opakovať nebude. Domáci sviatok a Brazílčania nastavení v úvodnej fáze prípravy na domáci šampionát Copa America 2019 budú v Prahe ťahákom pre celý futbalový svet. Veď len hviezdne brankárske duo z Premier League stojí v prepočte 125 miliónov eur. Ktorý z nich si podľa vás zachytá od začiatku?

Omladený tím Brazílie

Vysoký kurzový favorit proti našim susedom však naposledy nezvíťazil v príprave v Portugalsku proti Paname. Výsledok 1:1 z 23. marca v Portugalsku bol určite prekvapením. Naznačil však, že tréner Tité omladzuje tím po minuloročných majstrovstvách sveta v Rusku. Do tímu sa dostali Arthur, Militao aj jediný strelec proti Paname Lucas Paquetá. Všetko 21-roční hráči. Ederson, Miranda, Richarlison, Coutinho, Firminho boli na ihrisku, no výsledok bol aj pre trénera Brazílie zlý. Vytiahnu sa aj Česi proti kanárikom?

Hrozí Čechom ďalšie fiasko?

„To nikto z nás nebude brať ako prípravný zápas. Možno ak, tak samotní Brazílčania. Hráči sa budú chcieť ukázať a možno predať pred blížiacim sa letným prestupovým obdobím. Bude to strašne sledovaný zápas a pre nás to priateľák nebude, skôr riadny súťažný zápas“, hovorí pre ČT Šport Matěj Vydra, ktorý je jediným hráčom susedov v Premier League.
Zvykne sa stretávať s kanárikmi v drese Manchester City, Liverpool, či Chelsea. Kmeňový hráč Burnley však neprežíva jednoduchú sezónu. V 11 zápasoch strelil gól a 7 kôl pred koncom súťaže nemá stabilné miesto v zostave „The Clarets“.
Juhoameričania pricestovali po zápase s Panamou už v noci zo soboty na nedeľu 24. marca 2019. Alison Becker z Liverpool FC a Ederson zo City boli prví, ktorí sa objavili na ich nedeľňajšom tréningu.

Ako to vidí bookmaker

Brazília prichádza na českú pôdu po prvýkrát od roku 1956. Jediný novodobý vzájomný zápas sa odohral v Rijáde v roku 1997 v rámci Konfederačného pohára. Tešili sa „kanárici“ po výsledku 2:0. Futbalový sviatok v Čechách s omladeným tímom Brazílie môže prichystať divákom prekvapenie a potešenie po výsledkovej blamáži v Londýne s Anglickom.

Plusový hendikep na domácich tak nemusí byť zlá voľba, hlavne z dôvodu odlišných priorít oboch tímov v zápase a nastavenie Brazílie ako vysokého favorita.

Tip: Neprehra Českej republiky o viac ako gól
(Hendikep +1,5 gólu @1.80)

Tipuj za bonus v DoubleStar Bet

Ak ešte nie si registrovaný v DoubleStar Bet, prichádza správny čas. Využi férový vstupný bonus a spoznaj online prostredie novej stávkovej kancelárie na Slovensku. Najširšia ponuka LIVE stávok dostupná online, aj v kamenných kluboch DoubleStar. Spestri si sledovanie svojho favorita a zabav sa spolu s nami. Veľa šťastia a zábavy pri obľúbených športových zápoleniach vám praje tím DoubleStar Bet.