6. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
7. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
20. mája 2019
Ukázať všetko

7. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019

Záverečné kolo skupiny A prinieslo extrémne napínavý zápas o záchranu. Asi nik nečakal, že elitnú kategóriu MS opustí tím Francúzska, ktoré nedokázalo zúžitkovať vedenie 3:0 ešte v 35. minúte zápasu.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

„Zázrak na ľade“ ako v rovnomennom olympijskom zápolení v Lake Placid 1980 predviedli hráči USA proti Sovietskemu zväzu – vtedajšiemu 4-násobnému olympijskému víťazovi sa udial aj v Košiciach od 16:15. Briti porazili odvekých rivalov a majstrov sveta vo futbale 4:3 po predĺžení a dokázali nemožné. Boli to práve zápasy o záchranu, ktoré priniesli tú správnu drámu, aká sa skôr očakávala v bojoch o štvrťfinále v oboch skupinách.

Vyhodnotenie 6. kola

Zápas Slovenska s Veľkou Britániou Milan Bartovič zvládol. Strelili sme viac ako 5,5 gólu a Andrej Sekera skóroval ako prvý. Výhra USA s Nemeckom 3:1 bola úspešná tiež, chýbal však gól navyše v 3. tretine (2:0) k úplnej spokojnosti a trafenému kurzu @2,67 za viac ako 2,5 gólu. Všetko si hráč Dukly Trenčín vynahradil v zápase Francúzska s Fínskom (0:3). Krásnych @3,32 za nestrelený gól Francúzov určite potešil. Kanade s Dánskom však opäť chýbal gólik k úplnej radosti. Výhra 5:0 pri tipe viac ako 5,5 gólu javorových listov nestačila na výherný tip.

O poradí na prvých 4 miestach sa rozhodne v posledný hrací deň skupinovej fázy v utorok 21. mája 2019. Ako vidí posledné zápasy skupiny A vrátane Slovenska Milan Bartovič? Porovnajte svoje tipy s tipmi strieborného medailistu z roku 2012. Držíme palce pri stávke na vašich favoritov v DoubleStar Bet.

🇫🇷 Francúzsko 🆚 🇬🇧 Veľká Británia

20. mája 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Zápas o všetko bude dramatický, môže priniesť tesný výsledok. Predpokladám remízový stav s nižším počtom gólov, po ktorom sa budú tešiť Francúzi.“

Tip: Menej ako 4,5 gólu (kurz v DoubleStar Bet @3,10)

🇫🇮 Fínsko 🆚 🇩🇪 Nemecko

20. máj 2019 – 12:15 – Steel Aréna – Košice

„Fíni hrajú o prvé miesto v skupine. Budú hrať na víťazstvo, čo sa im podarí pri menšom počte gólov, podobne ako s Francúzmi.“

Tip: Menej ako 3,5 gólu (kurz v DoubleStar Bet @3,29)

🇸🇰 SLOVENSKO 🆚 🇩🇰 Dánsko

21. máj 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Všetci si želáme víťaznú rozlúčku so šampionátom. Vyhráme a v uvoľnenom zápase padne viac gólov. Potvrdíme už isté 9. miesto na šampionáte.“

Tip: Padne viac ako 5,5 gólu v zápase (kurz v DoubleStar Bet @1,86)

🇨🇦 Kanada 🆚 🇺🇸 USA

21. máj 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„V zápase plnom hráčov NHL sa zrodí remíza. V atraktívnom súboji na záver skupiny sa presadí talent Jack Hughes.

Tip: Remíza (kurz v DoubleStar Bet @4,73)

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.