5. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019
6. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
19. mája 2019
Ukázať všetko

6. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019

V sobotu 18. mája a v nedeľu 19. mája budeme okrem Slovákov fandiť aj proti favoritom skupiny. USA, Kanada, či Nemecko za abnormálnych okolností predsa len môžu skončiť mimo TOP 4 v košickej skupine.

Skvelý výkon a trojgólový rozdiel vo výsledku dokázali slovenskí chlapci s Francúzskom (6:3) zopakovať až po týždni po famóznej výhre s USA. Osud nemáme vo vlastných rukách, ale úžasní fanúšikovia si hokej so Slovenskom užívajú, preto aj v sobotu proti Veľkej Británii je na Slovensku sviatok.

Objaví sa proti outsiderovi skupiny v bránke Denis Godla alebo príde opäť ku klasickej „striedačke“ a nastúpi Marek Čiliak? Nastrieľame súperovi 10 gólov? Zvýši sa vďaka prekvapeniam v skupine nízka pravdepodobnosť na postup Slovenska? To sú otázky, ktoré budú zodpovedané počas šampionátu v sobotu 18. mája.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Vyhodnotenie 5. kola

Tip na zápas Slovenska bol v podaní Milana Bartoviča úspešný. Zvíťazili sme a dokonca sa trafil aj Richard Pánik ako predvídal hráč HK Dukla Trenčín. Riskantný tip na vyšší počet gólov (3,5) v druhej tretine však v zápase Fínska a Veľkej Británie úspech nepriniesol. Kurz 2,96 odolal aj napriek 3 streleným gólom pred 15. minútou. Spojené štáty si s Dánskom hravo poradili, čo bola úspešná tutovka od Milana. Škoda, že Patrick Kane sa presadil 3-krát iba ako asistent. Posledný tipovaný zápas vyhodnotíme v poslednom 7. kole, keďže to šieste je rozdelené až do troch dní.
Porovnajte svoje tipy s tipmi strieborného medailistu z roku 2012. Držíme palce pri stávke na vašich favoritov v DoubleStar Bet.

🇬🇧 Veľká Británia 🆚 🇸🇰 SLOVENSKO

18. mája 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Očakávam výhru Slovenska rozdielom triedy. Naši by sa mali presadiť minimálne 6-krát ako včera proti Francúzom, či v príprave s tým istým súperom. Presadí sa kapitán Andrej Sekera.

Tip: Slovensko strelí viac ako 5,5 gólu (kurz v DoubleStar Bet @1,54)

🇩🇪 Nemecko 🆚 🇺🇸 USA

19. máj 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

“ Nami poctivo sledovaný zápas skončí podľa mňa víťazstvom USA. Doplňujúci tip volím počet gólov v tretej tretine viac ako 2,5 gólu.

Tip: Výhra USA. Počet gólov 3. tretine viac ako 2,5 gólu (kurz v DoubleStar Bet @2,67)

🇫🇷 Francúzsko 🆚 🇫🇮 Fínsko

19. máj 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Myslím si, že k prekvapeniu nepríde. Fíni Dánov k ničomu nepúšťali aj napriek bezgólovej prvej tretine ho pohodlne zvládli 5:0. Čisté konto si udržia aj v zápase s Francúzskom.“

Tip: Francúzsko nestrelí Fínsku ani gól (kurz v DoubleStar Bet @3,32)

🇨🇦 Kanada 🆚 🇩🇰 Dánsko

20. máj 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Kanada je rozbehnutá. Očakávam jej výhru s minimálne 6 strelenými gólmi.“

Tip: Kanada strelí viac ako 5,5 gólu v zápase (kurz v DoubleStar Bet @2,22)

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.

Prajeme slovenským hokejistom veľa zdaru, úspešné ťaženie v závere šampionátu a vám veľa šťastia a zábavy pri skandovaní a tipovaní počas MS v hokeji 2019 v Košiciach a Bratislave. Slovenskooo.