5. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
6. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019
18. mája 2019
Ukázať všetko

5. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019

Na Slovensku nastal hokejový kolaps. Život však ide ďalej a MS pokračujú na oboch frontoch. Stredajšie sklamanie zanechalo na každom z nás stopu. Je dôležité otriasť sa a ukázať divácky atraktívny hokej ako doteraz s prídavkom víťazstiev. Zaslúžia si to slovenskí fanúšikovia. Napriek strateným 4, či 5 bodom kvôli necelým dvom minútkam v záveroch zápasov stále bliká nádej na postup, aj keď teraz to s ním aj najväčší slovenský optimista vidí čierne.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

5. kolo skupinovej fázy MS sa odohrá v piatok a v sobotu 17., resp. 18. mája 2019. Na Slovensko čaká Francúzsko vedené opäť ako domáci tím. 17. mája od 16:15.  Ukáže sa charakter tímu? Kvalitné výkony nestačili na viac ako 3 body zo 4 náročných zápasov. Povedzme si, bolo v tom kusisko smoly, ale taký je hokej. Celé Slovensko stále fandí hokeju a práve zápas s Francúzskom môže byť tou pravou náplasťou za sklamanie z posledných troch zápasov.

Vyhodnotenie 4. kola skupiny A na MS 2019

Úvodné dva tipy Milanovi „ušli“. Briti potrápili Američanov v prvej tretine a nedovolili uspieť ani vysokému a menej pravdepodobnému overu. Tip na viac ako 3,5 gólu v prvej tretine zmaril výsledok 1:1. Tím Veľkej Británie tak neprehral už druhú tretinu na MS (z 12 odohraných) po remíze v prvej tretine s Nemeckom 0:0. Druhý šok zažil pilier útoku HK Dukla Trenčín pri konečnom výsledku Slovenska a nešťastnej prehre 2:3 po góle Leona Draisaitla necelú polminútu pred koncom.

Zápas Kanady s Francúzskom nepriniesol želaných 6 gólov javorových listov a po výsledku 5:2 tak zostali Milanovi oči pre plač. Fínsko po dramatickom priebehu zdolalo Dánov 3:1, no tutovka nebola prikrášlená úspešným strelcom z Jokeritu Markom Anttilom. Naopak, po šiesty-krát sa na turnaji presadil Kaapo Kakko.

Ako vidí zápasy v ďalšom kole skupiny A Milan Bartovič? Porovnajte svoje tipy s tipmi strieborného medailistu z roku 2012. Držíme palce pri stávke na vašich favoritov v DoubleStar Bet.

🇫🇷 Francúzsko 🆚 🇸🇰 SLOVENSKO

17. mája 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Slovensko sa výsledkovo prebudí a chlapci opäť ukážu kvalitný hokej, ktorý na MS predvádzajú. K strelcom gólov sa zapíše aj Richard Pánik.“

Tip: Slovensko (kurz v DoubleStar Bet @1,28)

🇫🇮 Fínsko 🆚 🇬🇧 Veľká Británia

17. máj 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Fíni Britom nedovolia to, čo Američania. Budú sa chcieť zviditeľniť v štatistikách a v druhej tretine uvidíme gólový uragán z ich strany.“

Tip: Viac ako 3,5 gólu v druhej tretine (kurz v DoubleStar Bet @2,96)

🇩🇰 Dánsko 🆚 🇺🇸 USA

18. máj 2019 – 12:15 – Steel Aréna – Košice

„Všetci budeme fandiť Dánsku, no zápas dopadne podľa papierových predpokladov. Presadí sa aj #88 Patrick Kane.“

Tip: Výhra USA (kurz v DoubleStar Bet @1,21)

🇨🇦 Kanada 🆚 🇩🇪 Nemecko

18. máj 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Kanaďania si dajú pozor na Leona Draisaitla a uštedria Nemcom prvú prehru na šampionáte.“

Tip: Výhra Kanady. Padne viac ako 5,5 gólu v zápase (kurz v DoubleStar Bet @1,76)

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.

Verme, že nám bude priať šťastie v záverečných zápasoch skupiny a nepoľavíme z kvality predvádzanej hry. Nádej na postup ešte neumrela, aj keď je v rovine teórie až zázrakov. Škoda preškoda, že po výborných výkonoch prichádza radikálne zníženie šancí na postup tak skoro. Prajeme slovenským hokejistom veľa zdaru, držíme palce. Postup do štvrťfinále je vzdialený, no zábavy pri skandovaní a tipovaní počas MS v hokeji 2019 v Košiciach a Bratislave nikdy nie je dosť. Pre kvízových fanúšikov sme pripravili k MS v hokeji 2 kúsky na našom blogu v sekcii MS 2019. Veľa zábavy, Slovenskooo 🎉.