tomas-starosta-dsbet-ms-2019
3. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
13. mája 2019
Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
4. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019
15. mája 2019
Ukázať všetko

4. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019

Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet

Po pondelkovom thrilleri v Košiciach, ktorý môžeme pokojne označiť za doterajší TOP zápas MS 2019, pokračuje šampionát v rezkom tempe. Čaká nás 4. kolo skupinovej fázy turnaja. Odohrá sa v dvoch dňoch po štvoriciach, po dvoch z každej zo skupín. Bratislavskú, alebo ak chcete „českú“ skupinu B tradične tipuje Tomáš Starosta.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

3. kolo dopadlo podľa predpokladov, bez prekvapení. Tomáš si s ním poradil až v 3 zo 4 svojich tipov. Výhra Lotyšov s Talianmi v hendikepe -2,5 gólu, Švajčiarov s Rakúšanmi v kurze 1,30, či tip na strelca gólu #88 Williama Nylandera za Švédsko proti Nórom boli úspešné. Čistý štít zahatal počet gólov v zápase, resp. v 1. tretine duelu Rusko vs. Česká republika, ktorý nepriniesol očakávané gólové divadlo. To bolo k videniu v zápase Slovenska s Kanadou, ku ktorému sme sa s Tomášom v skratke vrátili v závere dnešného preview.

Inšpirujte sa postrehmi a tipmi Tomáša Starostu – strieborného medailistu z MS 2012, aktuálne hráča HK Dukla Trenčín.

🇨🇭 Švajčiarsko 🆚 🇳🇴 Nórsko

15. mája 2019 – 16:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Švajčiari vyhrajú a #21 Kevin Fiala skóruje svoj 5. gól na šampionáte.“

Tip: Výhra Švajčiarska (Kurz v DoubleStar Bet @1,32)

🇷🇺 Rusko 🆚 🇮🇹 Taliansko

15. mája 2019 – 20:15 ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Rusko si s Talianskom hravo poradí. Azzuri si budú musieť počkať na svoj prvý gól na MS až do ďalšieho zápasu.

Tip: Výhra Ruska s čistým kontom brankára (Kurz v DoubleStar Bet @1,31)

🇸🇪 Švédsko 🆚 🇦🇹 Rakúsko

16. mája 2019 – 16:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„V zápase nepadne veľa gólov. Ale #88 William Nylander sa presadí dvakrát.“

Tip: Počet gólov v zápase menej ako 6,5 gólu (Kurz v DoubleStar Bet @2,14)

🇨🇿 Česká republika 🆚 🇱🇻 Lotyšsko

16. mája 2019 – 20:15 – ZŠ Ondreja Nepelu – Bratislava

„Nečakám prekvapenie v podaní Lotyšov. Česko vyhrá a Jakub Voráček získa viac ako 1,5 kanadského bodu.“

Tip: Výhra Českej republiky (Kurz v DoubleStar Bet @1,32)

Slovensko vs. Kanada – najlepší zápas MS 2019

Po najlepšom zápase doterajšieho priebehu MS nás čaká Nemecko. Je lepšie prehrať vysoko ako Nórsko so Švédskom 1:9 a šetriť sily na ďalšie zápasy alebo prehrať nešťastne ako my s Kanadou pred veľmi dôležitým zápasom s Nemeckom?

„Prehrať po výbornom výkone síce zamrzí, ale dáva to morálnu silu tímu, ktorý si tak verí. Najmä, keď bravúrne zvládol trojicu veľkých favoritov. Mohlo sa nám s viac ako 3 bodmi dýchať ľahšie, ale verím, že to chlapci zvládnu a pozíciu papierového favorita proti Nemecku potvrdia,“ znela odpoveď Tomáša Starostu na našu otázku na margo drsnej prehry s Kanadou a najbližšieho zápasu proti Nemcom.

Pripomeňme začiatok zápasu s Nemeckom 15. mája 2019 od 20:15. Kurz na výhru Slovenska za 3 body je na úrovni @1,62 v DoubleStar Bet. Držme palce Slovensku a vám prajeme veľa zábavy a úspešných tipov nielen počas zápasu s Nemeckom.

Atmosféra MS v reprezentácii

„Pamätám si na neuveriteľnú atmosféru v Kolíne, keď sme na MS hrali proti Rusku. Slovenských fanúšikov bolo skutočne cítiť. Domáce majstrovstvá v roku 2011 som nezažil ako hráč, ale to, čo zažívajú aktuálni reprezentanti musí byť naozaj super a diváci sú ozajstným šiestym hráčom v poli,“ reagoval Tomáš na otázku jeho skúseností s vplyvom diváckej atmosféry počas MS v hokeji.
Slovenskí fanúšikovia si za svoje „výkony“ v publiku zaslúžia odmenu. Čo by to malo byť? Predsa postup do štvrťfinále, v ktorom chýbame už 6 rokov. Poslednú radosť z postupu do TOP 8 pripravili slovenskí hráči fanúšikom v roku 2013 v Helsinkách. Tam sme domácim Fínom podľahli v Hartwall Aréne v boji o medaily 3:4.

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.

Prajeme slovenským hokejistom veľa zdaru, postup do štvrťfinále a vám veľa šťastia a zábavy pri skandovaní a tipovaní počas MS v hokeji 2019 v Košiciach a Bratislave. Slovenskooo.