Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
4. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
15. mája 2019
Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet
5. kolo – pohľad Tomáša Starostu na skupinu B MS 2019
16. mája 2019
Ukázať všetko

4. kolo – pohľad Milana Bartoviča na skupinu A MS 2019

Pohľad muža pred objektívom. MS v hokeji 2019. dsbet

Po dnešku sa skupinová fáza šampionátu dostáva do svojej druhej polovice. Zopakujeme famózny výkon ako proti trom jednoznačným ašpirantom na štvrťfinále?

Strieborní medailisti z olympiády v Pyeongchangu 2018 budú určite proti a my to dnes budeme mať obzvlášť náročné. Nemci doposiaľ nestratili ani bod. Ich priemer inkasovaných gólov na zápas (1 gól) vzbudzuje rešpekt, aj napriek tomu, že si zahrali zatiaľ s najslabšími tímami v našej skupine. Nedávne 2 prehry v prípravných zápasoch Eurohockey Challenge na ľade Nemecka nech sú pre nás mementom a motiváciou na revanš v pravej chvíli.

REGISTROVAŤ SA Tipujte MS v hokeji 2019

Štvrté kolo skupinovej fázy sa kompletne odohrá v utorok 15. a vo štvrtok 16. mája 2019. Náš zápas s Nemeckom je na programe od 20:15 ako druhý v poradí. Ako vidí zápasy v ďalšom kole skupiny A Milan Bartovič? Čaká nás porcia 8 zápasov rozdelených po 4 do dvoch dní, po dvoch z každej skupiny.

Vyhodnotenie 3. kola skupiny A na MS 2019

Milan mal 3. kolo tipov úspešné z polovice. Aj jeho sklamal nešťastný výsledok s Kanadou, aj napriek super tipu na strelca gólu Ladislava Nagya. Jedným slovom škoda. Správne uhádol víťazstvo USA, ale tí zvíťazili až v predĺžení, čo tiež nečakal. Naopak zápas Dánska trafil úplne s prehľadom, keď Dáni nastrieľali sami 9 gólov pri tipe viac ako 5,5 gólu v zápase. Presadil sa aj jeho strelec Lars Eller. Tip na Nemcov v hendikepe proti Francúzom bol takisto v podaní krídelníka HK Dukla Trenčín úspešný s výsledkom 4:1. Čo prinesie kolo č. 4?

Porovnajte svoje tipy s tipmi strieborného medailistu z roku 2012. Držíme palce pri stávke na vašich favoritov v DoubleStar Bet.

🇺🇸 USA 🆚 🇬🇧 Veľká Británia

15. mája 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Pri americkej sile padne veľa gólov. Jednoznačný zápas pre USA. Konečne sa presadí Jack Hughes. Včera oslávil 18. narodeniny a proti Britom si môže dať majstrovský darček. Spojené štáty rozhodnú o svojom triumfe už v prvej tretine, v ktorej uvidíme minimálne 4 góly.“

Tip: Počet gólov v 1. tretine viac ako 3,5 gólu (Kurz v DoubleStar Bet @3,05)

🇩🇪 Nemecko 🆚 🇸🇰 SLOVENSKO

15. máj 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Bude to iný zápas ako sme hrali doteraz. Po prvýkrát sme v role favorita. Verím, že ho zvládneme a vyhráme ho. Nepadne veľa gólov. Nemci budú defenzívni a budú sa snažiť kaziť našu hru. Presadí sa Trto (Tomáš Tatar).“

Tip: Výhra Slovenska (Kurz v DoubleStar Bet @1,71)

🇨🇦 Kanada 🆚 🇫🇷 Francúzsko

16. máj 2019 – 16:15 – Steel Aréna – Košice

„Kanada sa pomaly rozbieha a Francúzi si to pravdepodobne odskáču. Očakávam, že aj im nastrieľajú najmenej 6 gólov.“

Tip: Kanada strelí viac ako 5,5 gólu v zápase (Kurz v DoubleStar Bet @1,67)

🇫🇮 Fínsko 🆚 🇩🇰 Dánsko

16. máj 2019 – 20:15 – Steel Aréna – Košice

„Fínsko zvládne úlohu favorita. Po prvýkrát sa na turnaji presadí  #12 Marko Anttila z Jokeritu. Dáni hrajú celkom príťažlivý hokej, ale proti Fínsku to budú mať veľmi ťažké. V severskom derby verím Fínom.“

Tip: Fínsko vyhrá a  #12 Marko Anttila skóruje

Je lepšie na MS nešťastne prehrať alebo dostať debakel a šetriť sily?

„Podobná prehra s Kanadou psychike určite nepomôže, no na opačnej strane celý tím aj fanúšikovia vďaka predvedenému výkonu veria vo vlastnú silu, čo nám iba pomôže do ďalších zápasov“,  vyjadril sa Milan Bartovič aj k otázke psychiky tímu po prehre v zápase.

Obľúbené a nenávidené tímy na MS

„Proti Fínom a Švédom sa nám hralo ťažko. Hrali poctivý hokej, dodržovali systém a hlavne Fíni boli pre nás najnepríjemnejší súper. Naopak vyhovoval nám súper akým boli Rusi,“ zaspomínal hráč Dukly Trenčín na reprezentačné časy, nie tak dávno minulé.

Jeho slová potvrdzuje aj výsledok zo zimnej olympiády v roku 2018 v juhokórejskom Pyeongchangu, kde sme aj napriek nepostupu zo skupiny ako jediní dokázali zdolať zlatých víťazov z OAR – teda Rusov. A naopak posledné štvrťfinále, ktoré Slovensko odohralo na MS sa datuje do roku 2013 a práve to sme nezvládli po prehre 3:4 s domácim Fínskom.

Ramsay a jeho systém

Videl som v príprave popravde 2 zápasy. S Nemeckom a domáci zápas v Trenčíne proti Českej republike. Myslím si, že zápasy na majstrovstvách sveta to bude iný hokej, budú ešte lepšie a kvalitnejšie zápasy ako v príprave a pokiaľ sa budeme držať systému, bude to dobré,“ reagoval Milan na otázku aktuálnej zostavy a taktiky kanadského kouča Slovákov na začiatku šampionátu.

Jeho predpoveď tak po 3 kompletných kolách a 3 bodoch pre Slovensko s najsilnejšími súpermi v skupine vyznieva pozitívne. Výsledky sú dobré, výkon výborný, už ho len potvrdiť v najdôležitejšom zápase o postup do štvrťfinále s Nemeckom ;). Držíme palce.

Tipujte MS v hokeji 2019 v DoubleStar Bet

Neváhajte a využite skvelú súťaž počas trvania MS v ľadovom hokeji 2019. Tipujte aspoň raz za min. 10 EUR a ste zaradení o výhru, ktorá poteší aj po šampionáte. Užite si s DoubleStar Bet 3 zápasy NHL naživo v New Yorku v novej sezóne 2019/2020. Každý deň môžete svoju šancu na výhru zvýšiť ďalším tiketom za rovnakých podmienok. Zaradiť sa do súťaže môžete už od 3. mája 2019. Viac informácii nájdete na fanúšikovskej stránke DoubleStar Bet na facebooku a na súťažnom blogu DoubleStar Bet.

Prajeme slovenským hokejistom veľa zdaru, postup do štvrťfinále a vám veľa šťastia a zábavy pri skandovaní a tipovaní počas MS v hokeji 2019 v Košiciach a Bratislave. Pre kvízových fanúšikov sme pripravili k MS v hokeji 2 kúsky na našom blogu v sekcii MS 2019. Otestujte sa ;). Slovenskooo.