Tešiaci sa futbalisti FC Barcelona a Liverpool FC.
FC Barcelona vs. Liverpool FC v semifinále LM
30. apríla 2019
Tešiaci sa hokejista Slovenska.
HK Dukla Trenčín s reprezentačnými posilami
1. mája 2019
Ukázať všetko

2 nečakané góly v jedinom zápase Championship

Súboj futbalistov v Championship.

Druhá najvyššia anglická ligová súťaž vrcholí a tak to vyzerá aj na ihrisku. V zápase 45. kola medzi Leedsom a Aston Villou diali nevídané veci. O ich začiatok sa v nedeľu 28. apríla 2019 na Elland Road postaral 28-ročný poľský stredopoliar v drese domácich Mateusz Klich.

Tipuj LIVE v DoubleStar Bet

Čo sa vlastne stalo?

V 71. minúte sa pri súboji v strede poľa zranil hráč Aston Villy, no namiesto odkopnutia lopty za hraciu plochu sa chtiac nechtiac v hre pokračovalo … Viac ako 36 000 divákov tak mali o zábavu postarané. Všetko zlé malo napokon vďaka trénerovi domácich Marcelovi Bielsovi dobrý koniec. Nie však pre Holanďana El-Ghaziho v drese Villy, ktorý inkasoval červenú kartu.


Všetko zlé však malo vďaka trénerovi domácich Marcelovi Bielsovi malo napokon dobrý koniec, aj keď to napokon stálo zápas Holanďana El-Ghaziho v drese Villy. Oba tímy sú kolo pred koncom hlavnej časti Championship kandidátmi na postup do Premier League. Budú si ho však musieť vybojovať v dodatočnom play-off.

Leeds aj kvôli fair-play gestu Bielsu stratil kontakt s duom na čele. Fanúšikovia na sociálnych sieťach ocenili jeho prístup, no zároveň podotkli, že práve hráč Aston Villy Jonathan Kodija, ktorý avizoval zranenie fauloval a rozhodca nechal pokračovať v hre. Gól tak podľa nich mal platiť a bol regulárny. Spätne by mal byť zrušený až trojzápasový trest za červenú kartu, keďže zábery ukázali filmovanie domáceho hráča.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

So confused rn. 🤯 . #AVFC

Príspevok, ktorý zdieľa Aston Villa FC (@avfcofficial),


 


Championship vrcholí

Istotu najlepšej ligy sveta pre ročník 2019/2020 má Norwich City a Sheffield United. Do tretej ligy (League One) zostupuje Bolton Wanderers a Ipswich Town. Až do posledného kola zvedú na diaľku súboj o záchranu Rotherham a Birmingham, ktorému v aktuálnej tabuľke odpočítajú 9 bodov.

Preview na zápasy Championship

Takéto parádne divadlo ponúkla druhá najvyššia anglická ligová súťaž a tipujúci v DoubleStar Bet, ktorí majú radi góly po bezgólovom polčase si určite prišli na svoje. Dohrávka 45. kola je na programe 30. apríla 2019 o 20:45 v čase, keď štartuje semifinále Ligy majstrov. Domáci už zachránený Millwall s najlepšími fanúšikmi na ostrovoch hostí Bristol City, ktorý potrebuje 3 body na uchovanie si šancí na play-off pred posledným víkendovým kolom. To je na programe v zhodnom čase 13:30 v nedeľu 5. mája 2019. V zápase je v pozícii outsidera a navyše sa musí spoliehať na zakopnutie Derby County v prvomájovej dohrávke vo waleskej Swansea.